خرید بازدید اینستاگرام

یکی از خدمات ارزشمند و کاربردی سون فالوور که در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است، خرید بازدید اینستاگرام است. با استفاده از این سرویس می توانید برای پست های ویدئویی خود بازدید خریداری کنید و به رشد صفحه اینستاگرام خود کمک زیادی کنید. اگر می خواهید بیشتر با این خدمات ما آشنا شوید، در ادامه همراه ما باشید.

توضیح خرید محصول بازدید پست اینستاگرام :
left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
پلن

ویو پست ارزان خارجی با کیفیت

قیمت های تعیین شده برای ارائه خدمات برای ویو ارزان خارجی با کیفیت و واقعی می باشد

1000 ویو ارزان خارجی
15000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
2000 ویو ارزان خارجی
30000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
3000 ویو ارزان خارجی
45000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
5000 ویو ارزان خارجی
75000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
10000 ویو ارزان خارجی
150000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
خرید بازدید اینستاگرام ارزان

خرید بازدید اینستاگرام

خرید بازدید اینستاگرام چیست؟

بازدید خارجی اینستاگرام به بازدید از پست ها توسط کاربران خارجی گفته می شود. معمولاً تعداد کاربران خارجی در شبکه های اجتماعی بسیار بیشتر از تعداد کاربران ایرانی است. در اینستاگرام هم میلیون ها کاربر خارجی وجود دارد و این در حالی است که تعداد کاربران ایرانی بسیار محدود تر هستند. بنابراین اگر به تعداد زیادی ویو نیاز داشته باشید یا بخواهید برای صفحه خارجی خودتان ویو خریداری کنید، پیشنهاد ما خرید بازدید خارجی اینستاگرام است.

کیفیت بازدید خارجی اینستاگرام برای صفحاتی که انگلیسی زبان هستند یا می خواهند در سطح جهان فعالیت کنند بهتر از بازدید ایرانی است. البته اگر صفحه شما فارسی است و می خواهید مخاطبان فارسی زبان جذب کنید، پیشنهاد ما استفاده از خدمات خرید ویو اینستاگرام است. ویو اینستاگرام به صورت کلی در 3 بخش استفاده می شود :

افزایش بازدید پست های ویدئویی : هنگامی که کاربر از یک پست ویدئویی بازدید می کند، اینستاگرام به جای نمایش لایک بازدید آن را نمایش می دهد. البته اگر بر روی بازدید کلیک کنید، می توانید تعداد لایک آن پست را هم مشاهده کنید. یکی از راه کار های افزایش بازدید پست های ویدئویی خرید بازدید اینستاگرام خارجی یا ایرانی است. بنابراین اگر می خواهید بازدید پست خود را که به صورت ویدئو است افزایش دهید، به راحتی می توانید از این خدمات سون فالوور استفاده کنید.

افزایش بازدید استوری ها : یکی از مهم ترین بخش هایی که کاربران زیادی به آن توجه می کنند، بازدید استوری است. هر چقدر بازدید استوری شما بیشتر باشد، به این معنی است که فالوور های صفحه شما فعال تر هستند و هر چقدر کم تر باشد، به این معنی است که فالوور های غیرفعال یا فیک دارید. با استفاده از خدمات خرید بازدید استوری به راحتی می توانید به افزایش بازدید استوری های خود کمک زیادی کنید.
افزایش بازدید IGtv اینستاگرام : یکی از بخش های بسیار محبوب و پر کاربرد اینستاگرام، IGtv است که با استفاده از آن می توانید ویدئو های طولانی خود را که در قالب پست نمی گنجد، درج کنید. با استفاده از خدمات خرید بازدید igtv به راحتی می توانید تعداد بازدید ویدئو های IGtv خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

خرید بازدید پست اینستاگرام

خرید بازدید پست اینستاگرام

بازدید پست اینستاگرام

چرا باید اقدام به خرید بازدید پست اینستاگرام کنیم یکی از سوالاتی است که برای برخی از افرادی که در اینستاگرام مشغول به کار هستند پیش می آید علت خرید بازدید پست اینستا آن است که هر چه میزان بازدید یا همان ویو پست اینستاگرام شما بالا باشد هم شانس بیشتری برای دریافت فالوور با کیفیت و واقعی اینستاگرام را پیدا خواهید کرد چرا که زمانی که افرادی که از پیج اینستاگرام شما بازدید می کنند حتما نگاهی به میزان تعداد بازدید پست های اینستاگرامی شما خواهند کرد و اگر بازدید های شما پایین باشد امکان دنبال کردن شما توسط آن ها بسیار کمتر خواهد بود چرا که افراد فکر خواهند کرد که پست های اینستاگرام شما جذاب نیستند؛ دیگر دلیل خرید بازدید پست اینستاگرام این است که هر چه میزان بازدید های پست پست هایتان بیشتر باشد شانس افزایش محبوبیت شما بین افرادی که در اینستاگرام تبلیغ دهنده هستند بیشتر خواهد شد و در این صورت شما علاوه بر آن که امکان جذب فالوور واقعی را خواهید داشت می توانید قبول تبلیغات کنید و تعرفه تبلیغاتی خود را بر اساس میزان بازدید های بالای پیج اینستاگرام خود افزایش دهید پس اگر به دنبال راه اندازی یک پیج تازه تاسیس در اینستاگرام هستید تنها دلیل شما برای افزایش ویو پست اینستاگرام این است که دنبال کننده برای صفحه خود دریافت کنید ولی برای پیج های اینستاگرامی که مشغول به فعالیت هستند و مایل هستند که تعرفه تبلیغات خود را افزایش دهند؛ افزایش و خرید ویو پست اینستاگرام یک دلیل قانع کننده خواهد بود تا میزان تعرفه خود را افزایش دهید.

در سایت سون فالوور خدمات بازدید پست اینستاگرام از طریق یوزر های واقعی و لوکلیشن ایرانی انجام می شود و تاثیر مستقیم بر روی کیفیت پست های شما خواهد داشت در نتیجه بازدید یا ویو پست اینستاگرام واقعی برای شما بسیار مفید خواهد بود.

چه زمانی از خرید بازدید اینستاگرام استفاده کنیم؟

یکی از سوالات مهم کاربران در مورد سرویس خرید بازدید اینستاگرام این است که چه زمانی می توانیم از بازدید خارجی استفاده کنیم. شما در هر صفحه ای به راحتی می توانید از بازدید یا ویو خارجی استفاده کنید اما پیشنهاد ما برای خرید ویو خارجی، زمانی است که می خواهید یک صفحه خارجی را رشد دهید.

به عبارت ساده تر، اگر یک صفحه ایرانی دارید و می خواهید برای آن بازدید خریداری کنید، بهتر است از خدمات خرید ویو اینستاگرام استفاده کنید تا راحت تر بتوانید به رشد صفحه خود کمک کنید. در واقع اگر بخواهید به اکسپلور کاربران ایرانی راه پیدا کنید، بهترین راه کار استفاده از سرویس خرید بازدید ایرانی است اما اگر یک صفحه خارجی دارید، استفاده از سرویس خرید ویو خارجی بهترین راه کار است.

همچنین باید توجه داشته باشید که در خرید بازدید اینستاگرام خارجی کاربران خارجی از پست های شما بازدید می کنند و دیگر خبری از بازدید فالوور های ایرانی نیست. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم ابتدا ببینید که می خواهید مخاطبان ایرانی یا خارجی صفحه شما زیاد شود، سپس تصمیم به خرید بازدید اینستاگرام بگیرید. برای این کار می توانید با تیم پشتیبانی سون فالوور تماس بگیرید تا شما را کاملاً راهنمایی کنند.

مزایای خرید بازدید خارجی اینستاگرام برای صفحه اینستاگرام

یکی دیگر از سوالاتی که کاربران از ما می پرسند، این است که خرید بازدید خارجی اینستاگرام چه مزایایی برای ما دارد! پاسخ سوال کاملاً ساده است؛ هنگامی که شما بازدید خارجی خریداری می کنید و کاربران خارجی از پست های شما بازدید می کنند، پست های شما در اکسپلور اینستاگرام برای فالوور های آن ها هم نمایش داده می شود و با این روش به راحتی می توانید فالوور های واقعی و خارجی جذب کنید.

بنابراین پیشنهاد می کنیم حتماً در خرید ویو خارجی و ایرانی توجه لازم را داشته باشید تا مخاطبان درستی جذب کنید. البته گاهی اوقات کاربران نیاز به بازدید زیادی دارند که کاربران ایرانی پاسخگوی نیاز آن ها نیستند؛ در این صورت می تونید از ویو ایرانی و خارجی به صورت هم زمان و ترکیبی استفاده کنید.

کافی است تعدادی از ویو های خود را ایرانی و تعداد دیگر را خارجی بزنید. برای این که بهترین نتیجه را بگیرید، پیش از سفارش با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا بهترین سفارش ترکیبی را به شما پیشنهاد کنیم.

تفاوت بازدید خارجی و ایرانی اینستاگرام در چیست؟

بازدیدخارجی توسط کاربران خارجی انجام می شود و این در حالی است که بازدید ایرانی توسط کاربران ایرانی انجام می شود. اگر یک صفحه خارجی داشته باشید، بهترین راه کار استفاده از سرویس خرید بازدید اینستاگرام است اما اگر یک صفحه ایرانی دارید، پیشنهاد ما استفاده از خدمات بازدید اینستاگرام ایرانی است. خرید ویو به شما کمک می کند تا صفحه خود را رشد دهید و اگر در یک صفحه از کاربران همان زبان و کشور استفاده کنید، این مورد به توسعه و رشد صفحه شما کمک بسیار زیادی می کند. اگر در این مورد سوالی دارید، می توانید با تیم پشتیبانی در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

مدت زمان انجام بازدید پست اینستاگرام ارزان چقدر است؟

در سایت سون فالوور شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید بازدید پست ارزان اینستاگرام و پس از ثبت سفارش شما سفارش شما به صورت آنی به سیستم های افزایش بازدید ارزان اینستاگرام منتقل خواهد شد و در زمان کوتاهی ویو پست شما افزایش پیدا خواهد کرد؛ به طور میانگین مدت زمان انجام بازدید در ساعات ابتدایی روز نهایت 30 دقیقه طول خواهد کشید و در ساعات شلوغ و پر ترافیک روز انجام سفارش شما در کمتر از 2 ساعت انجام خواهد شد.

مدت زمان ارسال بازدید خارجی چقدر است؟

تعداد کاربران خارجی در اختیار پنل سون فالوور بسیار زیاد است و در مدت زمان بسیار کوتاهی می توانید تعداد زیادی بازدید را به ویدئو های صفحه خود اضافه کنید. با توجه به بسته های تعریف شده می توانید یکی را سفارش دهید تا در زمانی کوتاه بازدید خارجی را روی ویدئو های شما اعمال کنیم.

اگر در مورد این سرویس سوالی دارید، با تیم پشتیبانی در تماس باشید تا شما را کاملاً راهنمایی کنیم.

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *