خرید بازدید استوری اینستاگرام

اگر یک صفحه اینستاگرامی داشته باشید، هنگام استوری گذاشتن حتماً چیزی به نام بازدید یا View را مشاهده کرده اید. اگر صفحه شما شخصی باشد، شاید این مورد تنها یک عدد است و شاید هم کمی جذابیت داشته باشد اما اگر صفحه شما تجاری باشد، بازدید استوری اهمیت زیادی برای شما دارد.

هر چقدر بازدید استوری شما بیشتر باشد، راحت تر می توانید محصولات یا خدمات خود را به فروش برسانید!

بنابراین بازدید استوری اهمیت بسیار زیادی دارد و می تواند درآمد شما از صفحه اینستاگرامتان را افزایش دهد. یکی از مواردی که می توانید برای افزایش بازدید انجام دهید، خرید بازدید استوری است که در این صفحه به بررسی کامل آن می پردازیم.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
پلن

بازدید استوری با کیفیت

قیمت های تعیین شده برای ارائه خدمات برای بازدید استوری با کیفیت و واقعی می باشد

1000 بازدید استوری
9000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
2000 بازدید استوری
18000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
3000 بازدید استوری
26000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
5000 بازدید استوری
40000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
10000 بازدید استوری
75000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
خرید بازدید استوری اینستاگرام

خرید بازدید استوری

بازدید استوری چیست؟

اگر از کاربرانی هستید که از همان ابتدای توسعه اینستاگرام در آن فعالیت دارید، حتماً یادتان هست که در گذشته اینستاگرام تنها پست گذاشتن بود و مفهومی به نام استوری وجود نداشت. در آن زمان تنها پارامتر اندازه گیری که در اینستاگرام وجود داشت، لایک اینستاگرام بود و پس از آن اگر شما ویدئو منتشر می کردید، بازدید ویدئو را هم نمایش می داد.

با گذشت زمان و اضافه شده شدن قابلیت استوری به اینستاگرام، پارامتر جدیدی برای اندازه گیری بازدید استوری اضافه شد که تحت عنوان ویو استوری یاد می شود.

در صفحات بزرگ هر چقدر بازدید استوری بیشتر باشد، امکان درآمد آن صفحه هم بیشتر است و اگر بازدید کمتر باشد، ممکن است آن صفحه درآمدی نداشته باشد. بنابراین این مسئله اهمیت زیادی دارد که بازدید استوری شما در اینستاگرام چقدر است و چرا نیاز به خرید بازدید استوری اینستاگرام داریم.
اگر بخواهیم یک مثال ساده برای ارتباط بازدید استوری و درآمد صفحات بزرگ بزنیم، این است که صفحات بزرگ بر اساس میزان بازدید استوری تبلیغات دریافت می کنند!

حال اگر بازدید استوری اینستاگرام آن صفحه زیاد باشد، می تواند تعرفه بیشتری برای تبلیغات خود تعیین کند و اگر بازدید کمتر باشد باید هزینه کمتری را از فرد تبلیغ دهنده بگیرد. بنابراین بازدید استوری اهمیت زیادی دارد و باید حتماً به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

چرا بازدید استوری اهمیت دارد؟

خرید بازدید استوری چرا اهمیت دارد

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد، این است که غیر از بحث درآمد بازدید استوری چه اهمیتی برای کاربران دارد؟ یکی از مهم ترین مسائلی که در اینستاگرام وجود دارد و می تواند به رشد صفحه کمک بسیار زیادی کند، اکسپلور اینستاگرام است.

در واقع اکسپلور اینستاگرام به شما کمک می کند تا بتوانید پست و استوری های مورد علاقه خود را بر اساس فاکتورهای مختلف ببینید. صفحه اینستاگرام شما هم موضوع خاص خود را دارد و کاربران دیگر به آن علاقه مند هستند! هر چقدر بازدید صفحه، استوری و پست های شما بیشتر باشد، شانس شما برای ورود به اکسپلور هم بیشتر است.

بنابراین یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود تا شما شانس حضور در اکسپلور را داشته باشید، بازدید استوری است! هر چقدر بازدید استوری بیشتر باشد، شما هم شانس بیشتری برای ورود به آن را خواهید داشت.
از طرف دیگر هر چقدر بازدید استوری شما بیشتر باشد، اگر محصول یا خدمات برای فروش دارید، فروش شما بیشتر می شود.

البته با توجه به این که بازدیدها از طرف کاربران واقعی صورت نمی گیرند، این مسئله به صورت مستقیم مزیت حساب نمی شود اما با افزایش بازدید به کمک خرید بازدید استوری، می توانید کاربران واقعی را هم از طریق اکسپلور جذب کنید و آن ها را به مشتریان کسب و کار اینستاگرامی خود تبدیل کنید.

بازدید استوری چگونه به افزایش درآمد کسب و کارها کمک می کند؟

بازدید استوری چگونه به درآمد ما را افزایش می دهد

خرید بازدید استوری چگونه درآمد ما را افزایش خواهد داد

یکی دیگر از سوالاتی که ممکن است برای هر کاربر پیش بیاید، این است که افزایش ویو استوری چگونه می تواند به رشد درآمدی کسب و کارها کمک کند؟ بدون شک هر چقدر بازدید کننده استوری اینستاگرام بیشتر باشد به این معنی است که کاربران بیشتری آن را دیده اند و این مسئله به افزایش درآمد کسب و کار کمک می کند.

افزایش درآمد صفحات اینستاگرامی به کمک افزایش ویو استوری را می توان در دو مورد خلاصه کرد :
افزایش تعرفه تبلیغات صفحات : اولین تاثیری که افزایش ویو استوری اینستاگرام روش افزایش درآمد صفحات دارد، این است که هر چقدر بازدید یک صفحه اینستاگرامی بیشتر باشد، قطعاً تعرفه آن هم بیشتر است.

حال فرض کنید بازدید کننده استوری شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند، به راحتی می توانید تعرفه تبلیغات خود را افزایش دهید و در نهایت به رشد درآمد خود کمک کنید. البته بهتر است افزایش بازدید کننده استوری اینستاگرام با استفاده از روش هایی باشد که بازدید واقعی برای شما ایجاد کنند! در مواقع ضروری می توانید از سرویس خرید ویو استوری اینستاگرام استفاده کنید.
افزایش درآمد حاصل از فروش محصول به کاربران بیشتر: یکی دیگر از روش های افزایش درآمد از طریق افزایش بازدید استوری اینستاگرام، این است که شما می توانید محصولات یا خدمات خود را به کاربران بیشتری بفروشید.

به عبارت دیگر، هنگامی که شما محصول یا خدمات خود را در بخش استوری اینستاگرام تبلیغ می کنید، به راحتی می توانید به فروش بیشتر برسید. البته این در صورتی است که با روش های افزایش بازدید استوری واقعی این کار را انجام دهید و خرید بازدید استوری فیک کمک زیادی به این مورد نخواهد کرد.

اگر به دنبال افزایش درآمد از این طریق هستید، بهتر است تبلیغات را جایگزین خرید بازدید استوری کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید و فروش شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

مزایای خرید بازدید استوری چیست؟

مزایا خرید بازدید استوری

فواید خرید و افزایش بازدید استوری انیستا چیست؟

تا اینجای مقاله با مفهوم خرید بازدید استوری آشنا شدید اما آیا واقعاً خرید بازدید استوری مزایای زیادی دارد؟ در این بخش می خواهیم به بررسی چند مورد از مهم ترین مزایای خرید بازدید استوری بپردازیم :

• افزایش تعداد بازدید نمایشی استوری

گاهی اوقات صفحات اینستاگرامی نیاز دارند که عدد نمایشی بازدید استوری بالا باشد؛ این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از مهم ترین آن ها می توان به میزان موفقیت آن صفحه اشاره کرد.

اگر شما فقط نیاز به بازدید استوری دارید و نمی خواهید کاربران تعاملی با استوری شما داشته باشند، خرید بازدید استوری کاملاً منطقی است و می توانید در کمتر از چند ساعت هزاران بازدید به استوری خود اضافه کنید.

• چرا پیج های تجاری از ما بازدید استوری خریداری می کنند ؟

گاهی اوقات درآمد صفحات مختلف از بازدید استوری است و هر چقدر بازدید استوری بیشتر باشد، درآمد آن صفحه اینستاگرامی هم بیشتر می شود. در چنین شرایطی اگر می خواهید درآمد حاصل از تبلیغات صفحه شما بیشتر باشد، به راحتی می توانید به دنبال خرید بازدید استوری باشید تا به همین سادگی بتوانید میزان درآمد صفحه اینستاگرامی خود را بیشتر کنید.
همچنین توجه داشته باشید که هر چه بیشتر ویو استوری از ما تهیه کنید ما به شما تخفیف های بیشتری ارائه خواهیم کرد.

• هزینه مناسب

خرید بازدید استوری هزینه بسیار کمی دارد! تا جایی که شما تنها با پرداخت کمتر از یک میلیون تومان می توانید صد ها هزار بازدید برای استوری اینستاگرام خود دریافت کنید. البته این مسئله کاملاً بستگی به ویژگی های بازدید استوری دارد و ممکن است با توجه به نیاز شما، این هزینه تغییر کند.

با این حال در حالت کلی، هزینه بازدید استوری اینستاگرام کم است و با خیالی راحت می توانید صدها هزار بازدید به استوری خود اضافه کنید. بنابراین اگر نیاز به بازدید استوری دارید، کافی است صفحه اینستاگرام شما پرایوت نباشد تا با پرداخت هزینه بازدید استوری، در کمتر از چند ساعت بازدید استوری خود را تا حد نیاز افزایش دهید.
این موارد تنها بخشی از مزایای خرید بازدید استوری هستند که با هزینه کم می توانید از آن استفاده کنید.

خرید بازدید استوری چیست؟

اگر شما نیاز به افزایش بازدید استوری اینستاگرام خود دارید، با خیالی راحت می توانید از خدمات خرید بازدید استوری استفاده کنید تا بازدید یا ویو استوری های اینستاگرام خود را افزایش دهید.

البته فراموش نکنید که خرید بازدید استوری تنها عدد نمایشی است و این بازدید ها توسط افراد واقعی ایجاد نشده اند. در واقع با خرید بازدید کننده استوری، سون فالوور از طریق سیستم و ربات افزایش بازدید کننده استوری تعداد بازدید شما را افزایش می دهد و نیاید انتظار تعامل از طریق این بازدید ها را داشته باشد.

با این وجود بازدید استوری کمک زیادی به رشد صفحه شما می کند و می توانید از آن استفاده کنید.

چگونه با خرید ویو استوری اینستاگرام تعداد فالوور های صفحه شما اضافه خواهد شد ؟

طبق اصول و روش های بازاریابی نسل پنج ، امکان دارد شما عزیزان یک رشته استوری های جذاب برای صفحه اینستاگرام خود ساخته و منتشر کنید اما زمانی که این رشته از استوری ها برای شما فالوور جدید جذب خواهند که راهی اکسپلور اینستاگرام شوند، راهکار این کار بسیار ساده است اولا شما باید در استوری های خود از هشتگ استفاده نمایید و در مرحله بعد به کمک خدمت خرید ویو استوری اینستاگرام ، تعداد بازدیدکنندگان استوری خود را افزایش دهید.

با ورود استوری شما به اکسپلور اینستاگرام برند شما شناخته خواهد شد !

امروزه با کمک تلفن های هوشمند که در کنار هر فردی وجود دارد اینستاگرام تبدیل به بزرگترین شبکه اجتماعی مورد استفاده بین ایرانیان شده است، شما با کمک استوری های جذاب خود می توانید از سرویس افزایش بازدید استوری اینستاگرام استفاده نمایید، پس از اینکه تعداد بازدید کنندگان استوری اینستاگرام خود را افزایش دادید، شما به اکسپلور اینستاگرام وارد خواهید شد در این صورت افراد بیشتری شما را مشاهده خواهند کرد.

 

چگونه اقدام به خرید بازدید استوری کنیم؟

اکنون که با خرید بازدید استوری آشنا شدید، کافی است سفارش خود را از طریق سون فالوور انجام دهید. پس از سفارش و پرداخت هزینه، در کمتر از چند ساعت بازدید کننده استوری به صفحه شما اضافه می شود و با خیالی آسوده می توانید از آن استفاده کنید.

البته مدت زمان دقیق افزایش ویو استوری کاملاً به میزان سفارش شما بستگی دارد که هر چقدر بیشتر باشد، طبیعتاً بیشتر طول می کشد اما در نهایت، تمام سفارش های شما در کمتر از چند ساعت انجام می شود و جای نگرانی نیست.

البته اگر در طول فرآیند برای شما مشکلی پیش آمد می توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا سفارش شما را پیگیری کنند. همچنین اگر پیش از سفارش نیاز به مشاوره یا پشتیبانی دارید، باز هم تیم سون فالوور در خدمت شما است تا تمام سوالات و نیازهای شما را به صورت کامل پاسخ دهد.

آیا بازدید های استوری اینستاگرام خریداری شده کیفیت لازم را برخوردار هستند ؟

بله باید به شما همراهان مجموعه بزرگ سون فالوور بگوییم که تیم ما همیشه در تلاش بوده بهترین بازدید کنندگان استوری را برای مشتریان خود از سرور های اختصاصی تهیه نماید ، اگر قصد خرید بازدیدکننده های با کیفیت را دارید حتما از پلن های مجموعه ما در همین صفحه استفاده کنید تا از کیفیت بالای بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام بهره ببرید.

زمان تکمیل سفارش بازدید های خریداری شده چقدر است ؟

این پنل از خدمات مجموعه سون فالوور در کنار با کیفیت بودن ، سعی شده سرعت تکمیل بالایی داشته باشد که البته از روش نسل 5 بازاریابی اینستاگرام استفاده کرده ایم تا اینستاگرام متوجه فیک بودن یا خرید بازدید کنندگان نشود، معمولا سعی میکنیم تمام سفارشات شما عزیزان را زیر دو الی سه ساعت بسته به میزان درخواست شما تکمیل کنیم.

زمانی که شما نیاز به افزایش بازدید های استوری های خود داشته باشید و هدف شما از این خرید فقط برای یک استوری نباشید، می توانید به پشتیبانی آنلاین سایت پیغام دهید و به آن ها بگویید که عملیات افزایش بازدید استوری اینستا را برای چه تعداد از استوری ها می خواهید تا آن ها در کمتر از چند دقیقه به شما پیغام دهند.

آیا بازدیدکنندگان استوری ایرانی هستند یا خارجی ؟

در این پنل شما از کیفیت بالایی برخوردار هستید و چون بازدید خارجی تهیه نکرده اید ، سعی بر آن است که تمام بازدیدکنندگان استوری شما ایرانی باشند تا از کیفیت بالایی برخوردار باشند .

راهیابی استوری به اکسپلور اینستاگرام

این سوال خیلی از مشتریان ما است که چگونه امکان راهیابی استوری های ما به اکسپلور اینستاگرام است ؟ در آپدیت جدید اینستاگرام شما می توانید با قابلیت هشتگ گذاری بر روی استوری های خود در آن کلمات به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید ، اما باید توجه داشته باشید که حتما ویو استوری های شما بالا باشد تا به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید ، تیم مجموعه ما فرایند راهیابی شما به اکسپلور اینستاگرام را هموار خواهد نمود، توجه داشته باشید که طبق معیار های روز و جهانی اینستاگرام شما حتما باید از خدمات بازاریابی نسل پنج استفاده نمایید تا به اکسپلور وارد شوید، کافیست این موارد را به تیم قدرتمند سون فالوور بسپارید.

در آپدیت جدید اینستاگرام در سال 2022، دیگر استوری های اینستاگرام در بخش اکسپلور قابل مشاهده نخواهند بود و این قابلیت در اکسپلور اینستاگرام بسیار کم اهمیت تر شده است.

چرا به سون فالوور اعتماد کنیم ؟

تیم سون فالوور پس از سال ها تجربه و ارتقا صد ها پیج اینفلوئنسر های ایرانی در اینستاگرام هم اکنون در اختیار کامل شما بازدید کنندگان است، تا پیج شما را به روش های بازاریابی شبکه ای نسل 5 و روش های منحصر به فرد ارتقا دهد.
سون فالوور در مدت زمان کوتاهی تعداد فالوور، کامنت و لایک های پیج شما را افزایش خواهد داد که از این حیث بین تمام سرویس دهندگان دیگر تیم سون فالوور پیشتاز و بهترین کیفیت ها را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.
مجموعه ما همواره در تلاش است که هر دو اصل کیفیت بالا و قیمت مناسب تر نسبت به دیگر سرویس دهندگان را برای کاربران خود فراهم سازد .

اگر نیاز به مشاوره دارید هم اکنون می توانید با پشتیبانان مجموعه ارتباط برقرار کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن پشتیبانان مجموعه موظف هستند به تمام سوالات شما پاسخ دهند، همچنین اگر نیاز به خرید ویو اینستاگرام با کیفیت دارید از صفحه مرتبط در منو بالا سایت مراجعه کرده و از خدمات مجموعه سون فالوور استفاده نمایید.

 

5/5 - (2 امتیاز)

ديدگاه 2

سلام خسته نباشید من یه پیج اینستاگرام آماده خریدم ولی آمار سین بازدید استوریم خیلی کم هستش
حتی ویدیو اپلود میکنم بازم امار ویو کمی داره علتش چیه ؟

سلام دوست عزیز ، برای این کار می تونید از خدمات خرید و افزایش بازدید استوری اینستاگرام سون فالوور استفاده کنید که استوری هاتون بازدید بیشتری داشته باشه

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *