خرید بازدید igtv اینستاگرام

این روزها شبکه های اجتماعی به بخش مهمی از زندگی افراد مختلف تبدیل شده است! یکی از پلتفرم هایی که کاربران زیادی را جدب کرده است، اینستاگرام است که در حال حاضر بیش از 1 میلیارد کاربر دارد. اینستاگرام با توجه به محبوبیتی که در سال های اخیر توانست در میان کاربران پیدا کند، قابلیت های مختلفی را هر از گاهی اضافه می کند و همین مسئله باعث می شود تا این شبکه اجتماعی روز به روز برای کاربران جذاب تر باشد. یکی از قابلیت های بسیار عالی اینستاگرام که چند سالی است در اختیار کاربران قرار گرفته، تلوزیون اینستاگرام یا همان igtv اینستاگرام است.

این ابزار کاربردی به کاربران کمک می کند تا بتوانند ویدئوهای طولانی خود را که در بخش پست قادر به انتشار درست آن نیستند، در این بخش منتشر کنند. در واقع با کمک این بخش کاربران زیادی توانستند ویدئوهای طولانی خود را منتشر کنند و بازدید خوبی از طریق آن بگیرند، شما با کمک خدمات خرید بازدید igtv اینستاگرام از سایت سون فالوور به راحتی می توانید  میزان بازدید های خود را افزایش دهید.

right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
پلن

بازدید igtv با کیفیت

قیمت های تعیین شده برای ارائه خدمات برای بازدید igtv با کیفیت و واقعی می باشد

1000 بازدید igtv
20000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
به همراه ایمپریشن رایگان
2000 بازدید igtv
4000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
به همراه ایمپریشن رایگان
3000 بازدید igtv
60000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
به همراه ایمپریشن رایگان
5000 بازدید igtv
10000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
به همراه ایمپریشن رایگان
10000 بازدید igtv
180000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
به همراه ایمپریشن رایگان

خرید بازدید igtvخرید بازدید igtv

IGtv اینستاگرام ابزاری کاربردی برای انتشار ویدئو

یکی از ابزارهای بسیار جذاب و کاربردی که به عنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین ابزارهای اینستاگرام شناخته می شود، ابزار IGtv اینستاگرام است. گاهی اوقات کاربران نیاز به انتشار ویدئوهای طولانی دارند که در این صورت نه پست و نه استوری اینستاگرام نمی تواند نیاز آن ها را برطرف کند؛ زیرا در این ابزارها شما باید ویدئو را قسمت به قسمت منتشر کنید که در این صورت طولانی می شود و البته بسیاری از کاربران حوصله دیدن ویدئو به این صورت را ندارند.

در حالی که شما با استفاده از ابزار IGtv اینستاگرام به راحتی می توانید ویدئوی طولانی خود را به صورت یک تیکه در instagram منتشر کنید و کاربران زیادی از آن استفاده کنند. بنابراین مهم ترین دلیلی که باعث شده تا کاربران زیادی از IGtv اینستاگرام استفاده کنند، این است که این ابزار اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا ویدئوهای طولانی را به صورت یک فایل و پشت سر هم منتشر کنید تا کاربران از آن استفاده کنند.

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده تا اینستاگرام این تعداد کاربر داشته باشد، IGtv اینستاگرام است! دلیل آن هم این است که بسیاری از افراد به دنبال بستری مناسب و البته جذاب برای انتشار ویدئوهای خود می گشتند اما به هر دلیلی یوتیوب را دوست نداشتند. همین مسئله باعث شد تا میلیون ها کاربر جدید به سمت اینستاگرام بیایند و در حال حاضر این ابزار به یکی از محبوب ترین ابزارهای اینستاگرام تبدیل شود. IGtv اینستاگرام از دو بخش تشکیل شده است :

IG: مخفف اینستاگرام است.
TV: به معنای تلویزیون است.

این دو کلمه در کنار هم کلمه تلویزیون اینستاگرام را می سازند و این مسئله نشان می دهد که ایجاد چنین ابزاری در اینستاگرام بی منظور هم نبوده است.

چرا باید از بخش IGtv اینستاگرام استفاده کنیم؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای کاربران پیش می آید، این است که چرا باید از این بخش استفاده کنیم و استفاده از این بخش چه مزایایی دارد! استفاده از این بخش برای تمام صفحات ضروری نیست اما در برخی صفحات، این بخش باید وجود داشته باشد تا بتوانند محتوای خود را به درستی ارائه کنند.

به طور کلی می توان 4 مزیت مهم برای IGtv اینستاگرام در نظر گرفت که ما در این بخش بررسی می کنیم تا در مورد استفاده یا عدم استفاده از آن تصمیم بگیرید:

• انتشار ویدئو با بالاترین کیفیت

یکی از مهم ترین محدودیت هایی که اینستاگرام برای ویدئوهای خود در بخش پست در نظر گرفته است، این است که کیفیت آن را کمی کاهش می دهد. این مسئله باعث می شود تا هر چقدر که شما برای انتشار ویدئوی خود زحمت کشیده اید، از بین برود و در نهایت کاربران ویدئوی شما را با کیفیت پایین تر ببینند. این مسئله می تواند روی آینده صفحه اینستاگرام شما تاثیرگذار باشد و حتی اگر کیفیت خیلی پایین تر باشد، کاربران شما را آنفالو می کنند.

ابزار IGtv اینستاگرام به شما کمک می کند تا ویدئوهای طولانی یا حتی کوتاه خود را بالاترین کیفیت در اختیار کاربران قرار دهید! البته پیشنهاد می کنیم ویدئوی طولانی و بلند را به این صورت منتشر کنید. بنابراین اگر قصد دارید ویدئوی با کیفیت در صفحه اینستاگرام خود داشته باشید، استفاده از ابزار IGtv اینستاگرام این کمک را به شما می کند.

جالب است بدانید که در این بخش ویدئوی شما باید حتماً فرمت Mp4 و با کیفیت بالاتر از 720 باشد! در غیر این صورت اینستاگرام به شما اجازه انتشار آن را نمی دهد. همچنین ضبط کردن ویدئو به صورت افقی یا landscape به شما کمک می کند تا بتوانید تجربه مشاهده ویدئوی بهتری به کاربران بدهید.

• امکان درج توضیحات ویدئو

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در اینستاگرام وجود دارد این است که می توانید زیر پست های خود کپشن بنویسید! کپشن ها معمولاً توسط کاربران خوانده می شوند و اگر مهم باشند، می توانید در ویدئو بگویید که حتماً کپشن را بخوانند. اگر می خواهید برای ویدئوهای طولانی خود هم کپشن درج کنید، اینستاگرام این قابلیت را به شما داده است! در بخش کپشن IGtv اینستاگرام به راحتی می توانید هر چیزی که نیاز دارید را بنویسید تا کاربران آن را بخوانند.

البته برای آن که کپشن شما تاثیر بیشتری داشته باشد، بهتر است IGtv خود را در بخش پست ها هم منتشر کنید و در آن جا کپشن خود را بنویسید! زیرا گاهی اوقات خواندن کپشن در IGtv اینستاگرام مسئله سختی است و باید ممکن است کاربر آن را نخواند. بنابراین پیشنهاد می کنیم حتماً از کپشن در بخش پست استفاده کنید تا کاملاً توسط کاربران قبل یا بعد از دیدن ویدئوی IGtv اینستاگرام خوانده شود.

• امکان درج لینک قابل کلیک در آن

اگر با اینستاگرام آشنا باشید، می دانید که شما در بخش کپشن پست ها نمی توانید لینک قابل کلیک درج کنید! در واقع در اینستاگرام شما تنها در سه بخش می توانید لینک قابل کلیک قرار دهید که اولین آن بخش پروفایل اینستاگرام است. محل بعدی استوری صفحات تجاری است که البته برای استفاده از آن پیج شما باید بالای 10 هزار نفر فالوور داشته باشد تا فعل شود. بخش بعدی که می توانید لینک قابل کلیک درج کنید، بخش کپشن IGtv است که با درج لینک کاربران می توانند وارد سایت شما شوند.

بنابراین اگر به دنبال بخشی هستید که بتوانید لینک قابل کلیک درج کنید، پس از بخش بیو، کپشن IGtv گزینه بسیار مناسبی است! البته برای آن که نرخ کلیک را بالا ببرید، باید حتماً در ویدئو اعلام کنید که روی لینک شما کلیک کنند.

• امکان تنظیم کاور برای آن

از دیگر ویژگی های IGtv اینستاگرام این است که می توانید هر کاوری که دوست داشتید، بدون در نظر گرفتن این که در آن ویدئو وجود دارد یا خیر را استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که سایز تصویر باید 420PX در 654PX باشد و اگر سایز آن متفاوت باشد، بخشی از کاور را باید استفاده نکنید و خود اینستاگرام با کمک شما آن را تنظیم می کند.

خرید بازدید igtv چیست؟

لایک و کامنت یکی از بخش های قدیمی و جدا نشدنی از اینستاگرام و هر شبکه اجتماعی دیگری هستند! اینستاگرام پس از آن که قابلیت IGtv اینستاگرام را به پلتفرم خود اضافه کرد، مفهوم دیگری به نام بازدید هم اضافه کرد. بازدید به معنای تعداد مشاهده یک ویدئو در اینستاگرام است که قطعاً هر چقدر بیشتر باشد، به معنای تعامل بیشتر آن صفحه و کاربرانش است.

به خصوص در صفحاتی که تولید محتوای ویدئویی می کنند، بازدید IGtv اینستاگرام بسیار مهم است! همین مسئله باعث شده تا بسیاری از افراد نیاز به خرید بازدید IGTV داشته باشند. شما با پرداخت هزینه دلخواه می توانید اقدام به خرید بازدید IGTV کنید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

بنابراین خرید بازدید IGTV به شما کمک می کند تا صفحه محبوب ترین داشته باشید و کاربران هم شما را دنبال کنند. همچنین این مسئله باعث می شود تا کاربران پست های دیگر شما را هم مشاهده کنند و در نهایت پس از برقراری تعامل با پست ها، شما را دنبال کنند.

چرا به بازدید IGtv نیاز داریم؟

یکی از سوالاتی که برای کاربران زیادی پیش می آید، این است که چرا نیاز به خرید بازدید IGTV داریم؟ خودتان را جای کاربرانی بگذارید که وارد صفحه شما می شوند.

اگر کاربران ببینند که بازدید پست ها و بازدید IGTV شما بالا است راحت تر شما را دنبال می کنند یا زمانی که صفحه شما بازدید و تعامل پایینی داشته باشد؟ قطعاً گزینه اول. بنابراین اگر می خواهید به اعتبار صفحه اینستاگرام خود بیفزایید، به راحتی می توانید با خرید بازدید IGTV این کار را انجام دهید. در صورت خرید بازدید IGTV اصلاً نیازی به ارائه پسورد نیست و به راحتی می توانید در کمتر از یک ساعت بازدید ویدئوهای خود را افزایش دهید و به افزایش بازدید igtv برسید.

چگونه اقدام به خرید بازدید IGtv کنیم؟

اگر تصمیم به خرید بازدید IGTV گرفته اید، پیشنهاد می کنیم از سون فالوور بازدید بخرید! کافی است در صفحه خرید بازدید IGTV پکیج موردنظر خود را انتخاب کنید و میزان بازدید موردنظر خود را خریداری کنید. در نهایت، در کمتر از یک ساعت بازدید IGTV برای شما اعمال می شود و می توانید به رشد بیشتر صفحه اینستاگرام خود کمک کنید.

 

اگر نیاز به خرید فالوور ایرانی دارید به بخش مربوط به آن مراجعه نمایید.

 

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه 1

ممنونم از سرعت عمل سایتتون، خیلی سریع بازدید زدید برای ویدیو آی جی تی وی که خریدم

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *