خرید لایک igtv

اینستاگرام چند سالی است که به یکی از بزرگ ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است و همین مسئله باعث شده تا اینستاگرام روز به روز ابزارهای جدیدی به اپلیکیشن خود اضافه کند! یکی از قابلیت های بسیار عالی اینستاگرام که در حال حاضر توانسته نظر کاربران زیادی را به خوب جلب کند، IGtv اینستاگرام است.

IGtv که با نام تلویزیون اینستاگرام هم شناخته می شود، به شما اجازه می دهد تا ویدئوهای طولانی که را به صورت یک ویدئو منتشر کنید! در حالی که اگر بخواهید ویدئوی طولانی را در بخش پست منتشر کنید، باید حتماً آن را در چند اسلاید قرار دهید که ممکن است کاربران را خسته کند. بنابراین IGtv اینستاگرام ابزار بسیار مفیدی برای کاربران محسوب می شود که با استفاده از آن می توانید ویدئوهای طولانی را در اختیار کاربران قرار دهید و این اهمیت خرید لایک ارزان igtv را افزایش میدهد.

.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
پلن

لایک igtv با کیفیت

قیمت های تعیین شده برای ارائه خدمات برای لایک igtv با کیفیت و واقعی می باشد

500 لایک igtv
8000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
1000 لایک igtv
15000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
2000 لایک igtv
42000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7

با کلیک کردن شما قوانین را می پذیرید

3000 لایک igtv
45000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
5000 لایک igtv
75000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
خرید لایک igtv

لایک igtv اینستاگرام

IGtv اینستاگرام چیست؟

بخواهیم به یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین ابزار های اینستاگرام نگاه کنیم، IGtv اینستاگرام در صدر جدول قرار می گیرد! گاهی اوقات صفحات اینستاگرام باید ویدئوهای طولانی آپلود کنند تا بتوانند محتوای موردنظر خود را ارائه کنند. اگر بخواهند آن را در قالب پست منتشر کنند، باید حتماً در چندین اسلاید منتشر کنند که در این صورت کاربران پس از تمام شدن هر اسلاید باید آن را رد کنند. همین مسئه باعث می شود تا گاهی اوقات کابران فراموش کنند یا حواسشان نباشد و هر اسلاید را چند بار ببینند که حوصله آن ها در نهایت سر می رود.

اما چرا باید از IGtv اینستاگرام استفاده کرد؟ مهم ترین دلیل آن این است که این ابزار اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا ویدئوهای طولانی را به صورت یک فایل و پشت سر هم منتشر کنید تا کاربران از آن استفاده کنند.
شاید برایتان جالب باشد اما اینستاگرام در حال حاضر بیش از 1 میلیارد کاربر دارد و این نشان می دهد که IGtv اینستاگرام توانسته بر محبوبیت این شبکه اجتماعی تا حد زیادی بیفزاید.

البته فراموش نکنید استفاده از این بخش باید هدفمند باشد تا بتواند نظر کاربران را جلب کند. به نام IGtv توجه کرده اید؟ این نام از دو بخش IG به معنای اینستاگرام و TV به معنای تلوزیون تشکیل می دهد! در واقع این کلمه نشان اگر می دهد که راه اندازی چنین بخشی کاملاً هدفمند بوده است و واقعاً نقش تلوزیون در اینستاگرام را دارد.

مزایای استفاده از IGtv اینستاگرام چیست؟

در بخش قبلی به بررسی مفهوم IGtv اینستاگرام پرداختیم اما آیا واقعاً استفاده از این بخش ضروری است؟ برای تمام صفحات خیر! گاهی اوقات صفحاتی وجود دارند که اصلاً نیازی به استفاده از IGtv ندارند و استفاده از آن تنها می تواند از محبوبیت آن صفحه بکاهد. در حالی که برای بسیاری از صفحات اینستاگرام استفاده از IGtv اینستاگرام بسیار مفید است و به راحتی می توانید فالوورهای صفحه خود را افزایش دهید.

• ارائه زمان بیشتر در IGtv

اولین و مهم ترین مزیتی که باعث شده تا IGtv اینستاگرام از بخش های دیگر آن محبوب تر شود، زمان بیشتر IGtv نسبت به ویدئوهایی است که در بخش پست اینستاگرام منتشر می کنید. در واقع این بخش زمانی کاربردی است که شما ویدئوی طولانی داشته باشید که در بخش پست ها نتوانید انتشار دهید. بنابراین اگر ویدئوی شما خیلی طولانی نیست و می توانید در چند اسلاید قرار دهید، پیشنهاد می کنیم از بخش پست اینستاگرام استفاده کنید. اما اگر ویدئوی شما طولانی و بیشتر از 5 دقیقه است، استفاده از IGtv اینستاگرام گزینه مناسب تری خواهد بود.
اگر شما یک صفحه کوچک در اینستاگرام داشته باشید، حداکثر زمان IGtv اینستاگرام 10 دقیقه بابت هر ویدئو است اما اگر صفحه شما بزرگ تری باشد، می توانید ویدئوهای یک ساعته هم منتشر کنید! البته اگر شما با گوشی قصد آپلود ویدئوی یک ساعته داشته باشید، ممکن است موفق نشوید و تنها با استفاده از کامپیوتر می توانید ویدئوهای بسیار طولانی خود را در IGtv اینستاگرام منتشر کنید.

• امکان انتشار ویدئو با کیفیت در آن

یکی از مهم ترین محدودیت هایی که اینستاگرام برای ویدئوهای خود در بخش پست در نظر گرفته است، این است که کیفیت آن را کمی کاهش می دهد. این مسئله باعث می شود تا هر چقدر که شما برای انتشار ویدئوی خود زحمت کشیده اید، از بین برود و در نهایت کاربران ویدئوی شما را با کیفیت پایین تر ببینند. این مسئله می تواند روی آینده صفحه اینستاگرام شما تاثیرگذار باشد و حتی اگر کیفیت خیلی پایین تر باشد، کاربران شما را آنفالو می کنند.
در حالی که IGtv اینستاگرام به شما کمک می کند تا ویدئوهای خود را با بالاترین کیفیت منتشر کنید! حتی جالب است بدانید که اینستاگرام محدودیت فرمت و رزولوشن در نظر گرفته است؛ در واقع ویدئوی شما حتماً باید با فرمت MP4 باشد و رزولوشن آن کمتر از 720 نباشد. نکته دیگری که وجود دارد، این است که سعی کنید ویدئوی خود را به صورت افقی landscape ضبط کنید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن آن را در IGtv اینستاگرام نمایش دهید.

• امکان تنظیم کاور برای آن

هنگامی که در اینستاگرام پست منتشر می کنید توجه کرده اید که قابلیت تنظیم کاور تنها از بخش های همان ویدئوی موردنظر وجود دارد؟ در حالی که گاهی اوقات کاربران نیاز دارند تا کاور اختصاصی تعیین کنند، اینستاگرام در بخش پست چنین اجازه ای را به آن ها نمی دهد و تنها می توانند تصویری از همان ویدئو را به عنوان کاور انتخاب کنند. بنابراین این محدودیت باعث شده تا کاربران از بخش پست برای انتشار ویدئو استفاده نکنند یا حتماً کاور موردنظر را در ابتدا ویدئو قرار دهند تا نمایش داده شود.
یکی دیگر از مهم ترین مزایای IGtv اینستاگرام این است که شما هر نوع کاوری که به آن نیاز داشتید را روی آن قرار دهید! کاور موردنظر شما می تواند حتی روی ویدئوی شما نباشد و به صورت کاملاً جداگانه آپلود کنید. بنابراین یکی از مهم ترین ویژگی هایی که پست اینستاگرام ندارد را IGtv اینستاگرام دارد و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که سایز تصویر باید 420PX در 654PX باشد.

• امکان درج توضیحات ویدئو در آن

یکی از مهم ترین مزایای پست اینستاگرام این است که می توانید هر نوع کپشنی را زیر آن درج کنید! این مسئله به شما کمک می کند تا محتوایی که در ویدئو نتوانستید بگویید یا به هر دلیلی فراموش کردید که بگویید، در بخش کپشن درج کنید. جالب است بدانید که اینستاگرام بر پایه تصویر طراحی شده و توسعه یافته است اما بخش کپشن هم مورد توجه بسیاری از کاربران قرار می گیرد.
جالب است بدانید در بخش IGtv اینستاگرام هم شما می توانید توضیحات موردنظر خود را درج کنید! جالب تر آن که در بخش پست اینستاگرام شما نمی توانید لینک سایت یا بلاگ خود را به صورت قابل کلیک درج کنید، در حالی که در بخش توضیحات IGtv اینستاگرام به راحتی این مسئله امکان پذیر است. پس اگر نیاز به بخشی از اینستاگرام دارید که بتوانید لینک های قابل کلیک در آن درج کنید، استفاده از IGtv اینستاگرام گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

خرید لایک IGtv چیست؟

خرید لایک igtv

خرید لایک igtv اینستاگرام

اگر از کاربران اینستاگرام هستید، با لایک و کامنتی که می توانید زیر پست های مختلف درج کنید آشنا هستید! در واقع لایک و کامنت پست ها به شما نشان می دهد که این پست چقدر محبوب است و هر چقدر لایک آن بیشتر باشد، محبوبیت آن پست در نزد کاربران هم بیشتر است. یکی از امکاناتی که سایت سون فالوور در اختیار شما قرار داده است، این است که می توانید اقدام به خرید لایک IGtv اینستاگرام کنید. در واقع شما با پرداخت هزینه بسیار مناسبی به راحتی می توانید خرید لایک IGtv اینستاگرام را انجام دهید و تعداد لایک های آن را افزایش دهید.
لایک IGtv اینستاگرام به شما کمک می کند تا بتوانید محتوای خود را در میان کاربران محبوب تر نشان دهید و هر چقدر محتوای شما نزد کاربران بیشتری محبوب تر باشد، خیلی راحت شما را دنبال می کنند و پست های دیگر شما را هم می بینند.

چرا به لایک IGtv نیاز داریم؟

یکی دیگر از سوالاتی که برای کاربران پیش می آید، این است که چرا به لایک IGtv اینستاگرام نیاز داریم؟ دلیل آن هم این است که این روش ارزان است و باعث می شود تا اگر نیاز به افزایش محبوبیت خود نزد کاربران داشتید، با نشان دادن تعداد لایک بالای IGtv اینستاگرام به راحتی نظر آن ها را جلب کنید. البته لایک اینستاگرام بهتر است در کنار تبلیغات باشد تا بهترین نتیجه را بدهد! اگر لایک IGtv اینستاگرام استفاده می کنید، تنها تا زمانی که هزینه پرداخت می کنید لایک خواهید داشت و این کاربران روی پست های جدید لایک نمی زنند.

چگونه اقدام به خرید لایک IGtv کنیم؟

سون فالوور به شما این امکان را می دهد که اقدام به خرید لایک IGtv اینستاگرام کنید. برای این کار کافی است است در همین صفحه پکیج موردنظر خود را انتخاب کنید و در نهایت، دست به خرید IGtv اینستاگرام بزنید.

هر چند تا لایک که نیاز داشته باشید، 7 فالوور بدون نیاز به پسورد صفحه اینستاگرام شما برایتان فراهم می کند و به راحتی می توانید محبوبیت خود را نزد کاربران بیشتر کنید.

اگر نیاز به خرید فالوور فیک اینستاگرام دارید به صفحه مربوط به آن در سایت مراجعه نمایید.

به این صفحه امتیاز دهید.

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *