خرید لایک اینستاگرام با کیفیت

یکی از خدمات بسیار محبوب سون فالوور، سرویس خرید لایک اینستاگرام است. همان طور که از نام این سرویس پیدا است، اگر یک صفحه اینستاگرامی فارسی دارید و می خواهید فالوور های ایرانی شما را لایک کنند، استفاده از سرویس خرید لایک ایرانی به شما کمک می کند تا لایک پست های خود را افزایش دهید. با استفاده از سرویس خرید لایک اینستاگرام به راحتی می توانید تعداد لایک عکس ها و مطالب صفحه اینستاگرامی خود را افزایش دهید و تعامل صفحه اینستاگرام خود را بالا ببرید. اگر می خواهید با این سرویس بیشتر آشنا شوید، بخش های بعدی را بخوانید تا از مزایای این سرویس بهره مند شوید.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
پلن

لایک ایرانی با کیفیت

قیمت های تعیین شده برای ارائه خدمات برای لایک ایرانی با کیفیت و واقعی می باشد

100 لایک ایرانی
2000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
1000 لایک ایرانی
10000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
2000 لایک ایرانی
20000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
3000 لایک ایرانی
30000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
5000 لایک ایرانی
75000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
خرید لایک ایرانی

خرید لایک ایرانی اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام چیست؟

لایک اینستاگرام یک سرویس بسیار محبوب و ارزشمند است که در سون فالوور ارائه می شود. لایک اینستاگرام خدماتی است که ما طی آن، پست شما را توسط ربات به افراد ایرانی نمایش می دهیم تا لایک کنند. هر چقدر تعداد لایک پست های شما بیشتر باشد، شانس ورود به اکسپلود بیشتر است و به راحتی می توانید تعامل صفحه خود را به صورت واقعی افزایش دهید.

البته این سرویس دقیقاً به درد افرادی می خورد که یک صفحه فارسی زبان را مدیریت می کنند؛ از طرفی منظور ما این نیست که لایک خارجی برای شما مناسب نیست، بلکه منظور ما این است که خرید لایک ایرانی برای یک صفحه فارسی نسبت به خرید لایک خارجی مناسب تر است. اگر فکر می کنید خرید لایک ایرانی ممکن است به تعامل صفحه شما آسیب بزند، باید بگوییم که پنل ما کاملاً متناسب با آخرین الگوریتم های اینستاگرام طراحی شده و توسعه یافته است. بنابراین جای نگرانی وجود ندارد و با خرید لایک ایرانی، به راحتی می توانید تعامل صفحه را افزایش دهید.

پس اگر به دنبال خرید لایک ایرانی با کیفیت هستید و این نگرانی برای شما وجود دارد که ممکن است اکانت های فیک برای شما لایک ارسال کنند، باید بگوییم که کاربرانی که پست های شما را لایک می کنند، کاملاً واقعی هستند و هیچ راهی برای اینستاگرام وجود ندارد که متوجه خرید لایک های شما شود.

چرا باید لایک ایرانی بخریم؟

یکی از سوالاتی که کاربران زیادی از ما می پرسند، این است که چرا باید لایک ایرانی بخریم! در واقع این کاربران می خواهند بدانند که خرید لایک ایرانی چه مزایایی نسبت به لایک خارجی دارد. معمولاً صفحاتی که توسط ایرانی های مدیریت می شود، محتوای فارسی در اختیار کاربران قرار می دهند و این نگرانی برای صفحات فارسی وجود دارد که اگر کاربران خارجی ما را لایک کنند، احتمال آن که ما فیک شناخته شویم بسیار زیاد است. زیرا از نظر کاربران اینستاگرام، اگر یک پست برای کاربران ارزش نداشته باشد، آن را لایک نمی کنند؛ بنابراین کاربران خارجی که متوجه منظور پست شما نمی شوند، چگونه شما را لایک می کنند.

به همین دلیل است که خرید لایک ایرانی به شما کمک می کند تا اگر کاربری لایک های پست شما را مشاهده کند، متوجه لایک های خریداری شده نباشد؛ زیرا کاملاً طبیعی جلوه می کند.
همچنین اینستاگرام هنگام بررسی یک پست به لایک های آن توجه می کند؛ اگر لایک های شما کاملاً خارجی باشد، اینستاگرام متوجه می شود که شما لایک های صفحه اینستاگرام خود را خریداری کرده اید.

خرید لایک ایرانی

خرید لایک اینستاگرام ایرانی

در این صورت ممکن است شما را جریمه کند و با شادو بن مواجه شوید. خطا های اینستاگرام با توجه به الگوریتم های جدید آن، کمی درد سر ساز هستند و خارج شدن از آن ها زمان زیادی را می گیرد. تا جایی که اگر صفحه اینستاگرام شما شادو بن شود، اگر کاربری که شما را فالو کرده در بخش جستجو دنبال شما بگردد، به سختی شما را فالو می کند.

بنابراین پیشنهاد ما این است که اگر یک صفحه اینستاگرام فارسی دارید، می توانید از سرویس خرید لایک ایرانی برای افزایش لایک پست های خود استفاده کنید. پس از مدتی که اینستاگرام متوجه شود لایک های پست صفحه تان افزایش پیدا کرده است، صفحه شما را به عنوان یکی از صفحات محبوب اینستاگرام تشخیص می دهد و شما را وارد اکسپلور می کند. ورود به اکسپلور یکی از مهم ترین مواردی است که صفحات اینستاگرامی زیادی به دنبال آن هستند.

زمان دریافت لایک ایرانی چقدر است؟

خرید لایک ایرانی

خرید لایک اینستاگرام ایرانی

یکی از دغدغه های کاربران برای دریافت لایک ایرانی این است که چه مدت پس از سفارش لایک ها را دریافت می کنیم! ما پس از دریافت سفارش از طرف مشتریان، لایک ها را بر روی پست شما ارسال می کنیم و تنها در کمتر از یک ساعت از شروع ارسال، لایک ها روی پست اعمال می شود. البته این مورد گاهی بستگی به تعداد لایک مورد نیاز دارد اما میانگین زمان انجام لایک ایرانی، همین مدتی است که ذکر کردیم. پس اگر نگران طولانی شدن زمان دریافت لایک ایرانی هستید، ما به شما تضمین می دهیم که در مدت زمان بسیار کوتاهی این کار انجام می شود و شما می توانید با خیالی آسوده، سفارش خرید لایک ایرانی را برای ما ارسال کنید.

امکان پخش لایک ها بر روی چند پست وجود دارد؟

یکی از سوالات که از گاهی اوقات کاربران از ما می پرسند، این است که آیا امکان پخش لایک بر روی پست وجود دارد؟ ما چندین بسته متناسب با نیاز های مختلف در اختیار شما قرار داده ایم که علاوه بر تعداد لایک کم، تعداد لایک های بسیار زیاد را هم شامل می شود. با این حال، اگر نیاز به پخش لایک ها بر روی چند پست دارید، می توانید بسته موردنظر خود را سفارش دهید، سپس از طریق بخش پشتیبانی این مورد را پیگیری کنید.

اما ما همچنان پیشنهاد می کنیم که تنها برای یک پست از یک بسته استفاده کنید و برای پست های بعدی، مجدداً سفارش دهید. زیرا بسته ها به گونه ای تنظیم شده اند که بیشترین بازدهی را برای صفحات اینستاگرامی داشته باشند و نرخ تعامل را تا چند برابر افزایش دهند. بنابراین اگر سوالی برای شما وجود دارد و می خواهید لایک ها را بر روی چند پست پخش کنید، پیشنهاد می کنیم ابتدا از طریق بخش پشتیبانی پیگیری کنید و سپس بسته موردنظر خود را سفارش دهید تا با مشکل خاصی روبرو نشوید.

 

اگر نیاز به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام به صفحه مربوط به آن در سایت مراجعه نمایید.

آیا امکان خرید لایک اینستاگرام تعداد کم قابل انجام است

اگر نیاز شما به خرید لایک اینستاگرام کمتر از 100 لایک برای هر پست خود دارید، می توانید این مورد را به پشتیبانی آنلاین سایت در میان قرار داده و امکان خرید لایک اینستاگرام تعداد کم را برای شما فعال کنند، همچنین برای افزایش تعداد کمتر لایک اینستاگرام اگر تعداد پست های شما زیاد است و مایل هستید لایک ها به صورت قطره چکانی به پست های شما زده شود می توانید از ما درخواست کنید تا سرعت ارسال لایک اینستاگرام را برای شما کمتر کنیم تا عادی و طبیعی تر جلوه کند.

پس از خرید لایک اینستاگرام تعداد کم ما به شما تضمین کیفیت و کم ترین میزان ریزش لایک را خواهیم داد چرا که تمام سرویس های ارائه شده در سایت سون فالوور با کیفیت بالا هستند.

ديدگاه 2

خیلی ممنون از مدیریت سایت سون فالوور
تا سفارش زدم بعد چند دقیقه شروع شد سفارش من واقعا کیفیت لایک ایرانی سون فالوور عالی هستش
برای خرید های بیشتر و سنگین کد تخفیف هم ارائه میدید ؟؟

سلام من خریداری کردم لایک ایرانی خیلی سریع زدید مرسی ممنون از سون فالوور

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *