خرید فالوور فیک اینستاگرام

در صفحات اینستاگرام یکی از اعداد نمایشی که وجود دارد، تعداد فالوورها هستند که در صفحات تجاری هر چقدر این عدد بیشتر باشد، نشان دهنده اعتبار بیشتر آن صفحه است. گاهی اوقات جذب مخاطب در برخی حوزه های کاری امر ساده ای نیست و همین مسئله موجب می شود تا صفحات زیادی در ابتدا کار از فالوور فیک استفاده کنند.
خرید فالوور فیک اینستاگرام به شما کمک می کند تا در کمتر از چند ساعت هزاران نفر را به صفحه خود اضافه کنید اما مشکلی که وجود دارد، این است که این تعداد فالوورها با صفحه اینستاگرام شما تعامل ندارد. در هر حال چیزی که مهم است، این است که عدد نمایشی تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا می کند و می توانید مخاطبان دیگر را ترغیب به دنبال کردن صفحه اینستاگرام خود کنید.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
پلن

فالوور فیک اینستاگرام

قیمت های تعیین شده برای ارائه خدمات برای فالوور فیک اینستاگرام می باشد

500 فالوور فیک
10000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
1000 فالوور فیک
20000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
2000 فالوور فیک
40000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
3000 فالوور فیک
60000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
5000 فالوور فیک
100000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
خرید فالوور فیک اینستاگرام

افزایش فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک ارزان اینستاگرام

شاید تا کنون نام فالوور فیک اینستاگرام به گوشتان خورده باشد یا حتی از آن استفاده کرده باشید! فالوور فیک اینستاگرام به فالوورهایی گفته می شود که واقعی نیستند و یک فرد واقعی در پشت صحنه آن حساب کاربری وجود ندارد. بلکه این حساب ها با استفاده از ربات ها یا سیستم ایجاد فالوور در اینستاگرام ایجاد شده اند و امکان دنبال کردن صفحات دیگر با استفاده از این ربات ها وجود دارد. در واقع شما با پرداخت هزینه می توانید هر چقدر که فالوور فیک اینستا نیاز داشته باشید، در صفحه اینستاگرام خود ایجاد کنید و در نهایت عدد نمایشی فالوورهای خود را بالا ببرید.

البته باز هم لازم به ذکر است که بگوییم فالوور فیک هیچ گونه تعاملی با صفحه اینستاگرام شما نخواهد داشت و تنها عدد نمایشی فالوورهای شما را بالا می برد. در واقع شما به راحتی می توانید با پرداخت هزینه فالوورهای صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید اما تعامل صفحه شما کاهش پیدا می کند. دلیل آن هم این است که تعامل به میزان فعالیت کاربران با صفحه شما بستگی دارد و فالوورهای فیک هیچ عملی در صفحه انجام نمی دهند؛ به عبارت دیگر، نه پست های شما را لایک می کنند و نه از استوری شما بازدید می کنند که شما می توانید از خدمات خرید لایک اینستاگرام سون فالوور استفاده کنید، اما مزایای خاص خود را دارند که در ادامه بررسی می کنیم.

فالوور فیک اینستاگرام چه کاربردی دارد؟

با وجود آن که در بخش قبلی گفتیم خرید فالوور فیک اینستاگرام تنها عدد نمایشی فالوورهای شما را زیاد می کند اما هیچ تعاملی در صفحه شما ایجاد نمی کند، اما چه کاربردی دارد؟ مهم ترین کاربرد خرید فالوور فیک اینستاگرام این است که تعداد فالوورهای شما را بالا نشان می دهد و هنگامی که یک کاربر وارد صفحه اینستاگرام شما می شود، فکر می کند که شما یک صفحه کاملاً معتبر هستید و شما را دنبال می کند.
همین مسئله باعث می شود تا پس از مدتی با همین تکنیک فالوورهای زیادی جذب کرده باشید و پس از آن می توانید فالوورهای فیک صفحه اینستاگرام خود را حذف کنید. بنابراین اگر یک صفحه تازه کار دارید و می خواهید با یک ترفند عالی فالوورهای زیادی جذب کنید، در ابتدای مسیر بهتر است اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کنید تا کاربران به شما اعتماد کنند و در نهایت شما را دنبال کنند.

تفاوت فالوور فیک و واقعی در چیست؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای هر کاربر پیش بیاید، این است که فالوور واقعی و خرید فالوور فیک اینستاگرام چه تفاوتی با هم دارند! این سوال زمانی پیش می آید که کاربران هزینه بسیار کم خرید فالوور فیک اینستاگرام را مشاهده می کنند و می گویند که چرا با وجود هزینه بسیار کم فالوور فیک اینستاگرام، باید به دنبال جذب فالوور واقعی باشیم.

خرید فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام و تفاوت با فالوور واقعی

تفاوت این دو، در این است که فالوور فیک اینستاگرام تعاملی با صفحه شما نخواهد داشت! به خصوص که اگر صفحه شما یک صفحه تجاری باشد، ممکن است محصول یا خدماتی برای فروش داشته باشید که در این صورت فالوور فیک برای شما درآمدی ایجاد نخواهد کرد. دلیل آن هم این است که فالوور فیک یک شخص واقعی نیست، بلکه اکانتی است که با استفاده از ربات ها یا سیستم های فالوور فیک ایجاد شده و صفحه شما را دنبال کرده است.
بنابراین اگر به دنبال فالووری هستید که با صفحه شما تعامل داشته باشد و از محصولات یا خدمات شما استفاده کند، فالوور فیک برای شما مناسب نیست! اما خرید فالوور فیک اینستاگرام به شما کمک می کند تا بتوانید راحت تر فالوور واقعی جذب کنید. بنابراین در ابتدای کار ممکن است خرید فالوور فیک کمک زیادی به جذب فالوور واقعی برای صفحه اینستاگرام شما کند.

چرا باید از فالوور فیک اینستاگرام استفاده کنیم؟

با وجود آن که فالوور فیک اینستاگرام نمی تواند با صفحه شما تعامل داشته باشد و به صورت مستقیم برای شما مفید باشد، اما مزایای زیادی خواهد داشت. در این بخش می خواهیم به بررسی 4 مورد از مهم ترین مزایای خرید فالوور فیک اینستاگرام بپردازیم تا در مورد استفاده از فالوور فیک راحت تر تصمیم بگیرید :

• افزایش عدد نمایشی فالوورها

اولین مزیتی که خرید فالوور فیک اینستاگرام برای شما خواهد داشت، این است که عدد فالوورهای شما را بیشتر از فالوورهای واقعی شما نشان می دهد! این مسئله زمانی برای شما مفید است که کاربری وارد صفحه اینستاگرام شما می شود و می بیند که شما هزاران فالوور دارید. در این صورت پیش خودش می گوید که این صفحه محتوای جذاب و ارزشمندی برای ارائه دارد که این تعداد فالوور آن را دنبال می کنند. همین مسئله باعث می شود تا شما را دنبال کنند و فالوورهای واقعی صفحه اینستاگرام شما هم به همین سادگی افزایش پیدا کند.

• افزایش اعتماد کاربران

یکی از مهم ترین دلایلی که کاربران می توانند به یک صفحه اینستاگرامی اعتماد کنند، تعداد فالوورهای آن صفحه است! در واقع اگر شما یک صفحه اینستاگرامی با فالوورهای بالا داشته باشید، کابران راحت تر می توانند به شما اعتماد کنند نسبت به صفحه ای که تعداد محدوی فالوور دارد. بنابراین خرید فالوور فیک اینستاگرام به شما کمک می کند تا بتوانید اعتماد کاربران را جلب کنید و اگر محصول یا خدماتی برای ارائه دارید، به راحتی آن ها را ترغیب به استفاده از محصولات یا خدمات خود کنید.

اگر نیاز به خرید فالوور خارجی دارید برای صفحات خارجی خود از خدمات فالوور خارجی سایت استفاده نمایید.

• ترغیب کاربران برای دنبال کردن صفحه شما

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وارد یک صفحه دیگر شده باشید که فالوورهای کمی دارد! با وجود آن که ممکن است آن صفحه محتوای خوبی داشته باشد، اما با توجه به تعداد کم فالوورهای آن حاضر به دنبال کردن آن نشده باشید. بسیاری از کاربران به این صورت عمل می کنند و پیش از آن که محتوا نظر آن ها را جلب کند، تعداد فالوورها نظر آن ها را جلب می کند.

بنابراین اگر یک صفحه تازه کار دارید و می خواهید کاربران شما را دنبال کنند، بهتر است در ابتدای کار از تعداد فالوور فیک اینستاگرام استفاده کنید تا اگر کاربری وارد صفحه اینستاگرام شما شد، راحت تر ترغیب به دنبال کردن شما شود. البته توجه داشته باشید که پس از مدتی ممکن است نیاز به حذف فالوور داشته باشید تا تعامل صفحه شما افزایش پیدا کند! به همین دلیل بهتر است تعداد فالوورهای شما محدود باشد تا در آینده راحت تر بتوانید آن ها را پاک کنید و به رشد بهتر صفحه ایستاگرام خود کمک کنید.

گاهی اوقات هم برای یک صفحه تعداد فالوور مهم است که در این صورت هر چقدر هم فالوور فیک خریداری کنید، باز هم مشکلی برای شما به وجود نخواهد آورد.

• امکان استفاده از قابلیت درج لینک در استوری

یکی از قابلیت های بسیار عالی اینستاگرام برای صفحات تجاری، این است که در بخش استوری می توانند لینک سایت یا صفحه ای از سایت دیگر را درج کنند! البته این قابلیت یک محدودیت دارد و آن هم این است که تنها برای صفحاتی که بیشتر از 10 هزار فالوور دارند، استفاده می شود.

این مسئله می تواند روی فروش کسب و کارها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد! به همین دلیل بسیاری از صفحات تجاری برای دسترسی به چنین قابلیتی اقدام به خرید فالوور فیک می کنند تا بتوانید صفحات سایت خود را در بخش استوری قرار دهند. به خصوص صفحاتی که فروشگاه اینترنتی هستند و محصول یا خدماتی برای ارائه دارند، این قابلیت کمک زیادی به آن ها می کند.

چگونه اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کنیم؟

اگر قصد خرید فالوور فیک اینستاگرام را دارید، می توانید از خدمات سون فالوور استفاده کنید! 7 فالوور به شما کمک می کند تا بتوانید انواع فالوور فیک اینستاگرام را خریداری کنید و در کمتر از چند ساعت تمام آن ها صفحه اینستاگرام شما را دنبال کنند. کیفیت خدمات ارائه شده توسط سون فالوور بسیار بالا است و احتمال ریزش فالوورها هم بسیار کم است!

بنابراین اگر یک صفحه اینستاگرامی دارید که می خواهید اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کنید، می توانید همین الان از خدمات سون فالوور استفاده کنید. در این صفحه انواع پکیج های خرید فالوور فیک در اختیار شما قرار دارد که می توانید متناسب با نیاز خود و تعداد فالوورهای موردنظر، یکی از آن ها را سفارش دهید تا در کمتر از چند ساعت تمام فالوورهای خریداری شده به صفحه اینستاگرام شما اضافه شوند.

سون فالوور برای این کار نیازی به دریافت پسورد صفحه اینستاگرام شما ندارد، بنابراین خیالتان بابت امنیت صفحه راحت باشد.

 

5/5 - (2 امتیاز)

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *