خرید فالوور خارجی

خرید فالوور خارجی یکی از انتخاب های افرادی است که می خواهند فالوور های صفحه خود را افزایش دهند. فالوور خارجی برای صفحاتی که محتوای خارجی دارند و می خواهند شانس افزایش فالوور خارجی خود را زیاد کنند، مناسب است. در واقع هنگامی که افراد خارجی که شما را دنبال نکرده باشند وارد صفحه شما شوند، اگر به لیست فالوور های شما نگاه کنند و ببینند که اکثر آن ها خارجی هستند، شما را دنبال می کنند. اما اگر ببینند که فالوور شما ایرانی است، شما را دنبال نمی کنند و شانس افزایش فالوور خارجی را از دست می دهید. شما می توانید تعرفه فالوور خارجی را در این صفحه مشاهده کنید و با اطلاعات بیشتر در مورد خرید فالوور خارجی آشنا شوید.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
پنل

خرید فالوور خارجی با کیفیت

قیمت های تعیین شده برای ارائه خدمات برای فالوور خارجی با کیفیت و واقعی می باشد

500 فالوور خارجی
18000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
1000 فالوور خارجی
35000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
2000 فالوور خارجی
70000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
3000 فالوور خارجی
105000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
5000 فالوور خارجی
170000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
خرید فالوور خارجی

خرید فالوور خارجی اینستاگرام

فالوور خارجی چیست؟

فالوور خارجی به فالوور های گفته می شود که در خارج از ایران زندگی می کنند و آیدی آن ها کاملاً با نام خارجی ایجاد شده است. فالوور خارجی کاملاً با فالوور ایرانی متفاوت است و به دلیل آن که تعداد زیادی از آن ها در اینستاگرام وجود داشته باشند، اگر بخواهید دست به خرید فالوور خارجی بزنید، با مشکل مواجه نمی شوید! زیرا تعداد آن ها محدود نیست و هر چقدر فالوور نیاز داشته باشید، به راحتی می توانید به صفحه اینستاگرام خود اضافه کنید. این دسته از فالوور ها به درد افرادی می خورد که می خواهند تعداد فالوور های صفحه خارجی خود را افزایش دهند! بنابراین اگر یک صفحه اینستاگرام ایرانی داشته باشید، شاید این دسته از فالوور ها کمک زیادی به رشد صفحه شما نکنند. البته اگر تعداد زیادی فالوور ایرانی بخواهید، قطعاً با محدودیت مواجه می شوید؛ زیرا تعداد اکانت های ایرانی نسبت به اکانت های خارجی محدود هستند. بنابراین اگر قصد دارید فالوور ایرانی خریداری کنید و با محدودیت تعداد آن روبرو هستید، ما پیشنهاد می کنیم فالوور ایرانی و خارجی را با هم استفاده کنید.

به عنوان مثال اگر 10 میلیون فالوور ایرانی نیاز دارید و با محدودیت تعداد مواجه هستید، می توانید 5 میلیون آن را ایرانی و 5 میلیون دیگر را با خرید فالوور خارجی به صفحه خود اضافه کنید. البته باز هم باید توجه داشته باشید که هر چقدر تعداد فالوور های شما کمتر اما واقعی باشد، بهتر است. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر واقعاً به فالوور ایرانی نیاز دارید، از سرویس خرید فالوور ایرانی استفاده کنید اما اگر این مسئله آن قدر هم برای شما مهم نیست، پیشنهاد ما خرید ترکیبی از فالوور ایرانی و خارجی است.

فالوور خارجی چه کاربردی دارد؟

یکی از سوالات مهمی که بسیاری از کاربران هنگام خرید فالوور خارجی از ما می پرسند، این است که فالوور خارجی چه مزایایی دارد! اولین و مهم ترین مزیت فالوور خارجی برای صفحاتی است که محتوای خارجی دارند و می خواهند لیست فالوور های خارجی خود را افزایش دهند. در این صورت سرویس خرید فالوور خارجی کمک زیادی به آن ها می کند.

خرید فالوور خارجی

خرید فالوور خارجی اینستاگرام واقعی

از طرف دیگر، تعداد فالوور های خارجی نسبت به فالوور های داخلی خیلی بیشتر است و معمولاً با محدودیت تعداد روبرو نخواهید شد. در این صورت به راحتی می توانید تعداد مورد نیاز فالوور خارجی را به صورت خود اضافه کنید و پس از مدتی، شاهد رشد صفحه اینستاگرام خود باشید. البته فالوور های خارجی معمولاً فیک هستند و تعداد بسیار کمی از آن ها با شما تعامل دارند. پس اگر به فالوور های واقعی نیاز دارید، پیش از آن که بخواهید دست به خرید فالوور خارجی بزنید با تیم پیشتیبانی سون فالوور در ارتباط باشید.

ما در نهایت به شما کمک می کنیم تا فالوور های خود را به صورت واقعی افزایش دهید تا تعامل صفحه شما هم رشد زیادی داشته باشد. معمولاً فالوور های خارجی کیفیت کمتری نسبت به فالوور های ایرانی دارند؛ به خصوص اگر صفحه شما فارسی باشد، تعامل فالوور های خارجی با صفحه شما بسیار پایین است و با وجود آن که شما را فالو دارند، اما پیگیر صفحه اینستاگرام شما نیستند. در حال حاضر ربات های مربوط به خرید فالوور خارجی سرعت بسیار بالا تری نسبت به فالوور ایرانی دارند و از طرفی، شما به راحتی می توانید 3 الی 4 برابر فالوور بیشتری در سرویس خرید فالوور خارجی داشته باشید. بنابراین فالوور خارجی علاوه بر معایب خود، مزایای خاصی هم دارد که کمک زیادی به صفحه اینستاگرام شما می کند. در بخش بعدی به بررسی کامل تفاوت فالوور ایرانی و خارجی می پردازیم تا راحت تر بتوانید در انتخاب آن تصمیم بگیرید.

تفاوت فالوور ایرانی و خارجی چیست؟

ما در سون فالوور علاوه بر سرویس خرید فالوور خارجی، خرید فالوور ایرانی هم در اختیار کاربران قرار داده ایم تا متناسب با نیاز واقعی خود یکی از آن ها را انتخاب کنند. اما در نهایت، سوالی که برای کاربران پیش می آید، این است که خرید فالوور خارجی چه مزایایی نسبت به خرید فالوور ایرانی دارد! اصلاً تفاوت فالوور ایرانی و خارجی در چیست؟

خرید فالوور خارجی اینستاگرام

تفاوت فالوور ایرانی و فالوور خارجی اینستاگرام

پنل ارسال فالوور ایرانی با فالوور خارجی متفاوت است و با توجه به این که صفحاتی که شما را از طریق این دو پنل فالو می کنند، متفاوت است. در خرید فالوور ایرانی، فالوور ها و اکانت های کاملاً ایرانی با نام و مشخصات ایرانی شما را دنبال می کنند و این در حالی است که در خرید فالوور خارجی، پنلی که از طریق آن فالوور برای شما ارسال می شود، مشخصات کاملاً خارجی دارد.

بنابراین فالوور ایرانی و خارجی در نوع خود متفاوت هستند؛ با خرید فالوور ایرانی، فالوور های کاملاً ایرانی به صفحه شما ارسال می شوند اما در خرید فالوور خارجی، افرادی با مشخصات کاملاً خارجی شما را دنبال می کنند. بنابراین ابتدا باید ببینید که صفحه شما ایرانی است یا خارجی! سپس می توانید خیلی راحت تصمیم بگیرید که کدام نوع فالوور (ایرانی یا خارجی) برای صفحه شما مناسب است.
سون فالوور آماده ارائه انواع خدمات خرید فالوور ایرانی و خرید فالوور خارجی است.

شما می توانید پیش از خرید هر نوع سرویس، با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا نیاز های شما را بررسی کنیم و خدمات مناسب با نیاز شما را پیشنهاد کنیم. همچنین اگر سوالی در زمینه خدمات سون فالوور دارید، می توانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *