خرید فالوور اینستاگرام واقعی

اگر یک صفحه اینستاگرامی دارید و می‌خواهید به رشد آن کمک کنید، شاید مفهوم خرید فالوور اینستاگرام را شنیده باشید! افزایش طبیعی فالوورهای صفحه اینستاگرام راه‌کار خوبی است اما نیازمند زمان و بودجه زیادی است. به همین دلیل است که بسیاری از صفحات اینستاگرام به سراغ خرید فالوور اینستاگرام واقعی می‌روند و البته با رشد خوبی هم روبرو می‌شوند. اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام از سون فالوور را دارید، ابتدا بهتر است با هر چیزی که در این مورد وجود دارد آشنا شوید. در ادامه این صفحه می‌خواهیم به بررسی کامل این موضوع بپردازیم تا راحت‌تر در مورد خرید فالوور تصمیم بگیرید.

right_top_02right_top_01
left_bottom_02left_bottom_01
پلن

خرید فالوور اینستاگرام واقعی ارزان

قیمت های تعیین شده برای ارائه خدمات برای فالوور اینستاگرام با کیفیت و واقعی می باشد

100 فالوور اینستاگرام
6000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
1000 فالوور اینستاگرام
30000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
2000 فالوور اینستاگرام
60000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
3000 فالوور اینستاگرام
90000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7
5000 فالوور اینستاگرام
150000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به فالوو شما
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
ریزش ناچیز
پشتیبانی 24/7

خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

پیش از آن که بخواهیم به بررسی هر چیزی بپردازیم، ابتدا بهتر است ببینیم که خرید فالوور اینستاگرام چه مفهومی دارد! فالوور اینستاگرام تعداد افرادی هستند که صفحه شما را دنبال می‌کنند. هر چقدر تعداد دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام شما بیشتر باشد، قطعاً اعتبار صفحه شما هم بیشتر است. به همین دلیل است که کاربران به دنبال راه های مختلفی هستند تا بتوانند دنبال کنندگان صفحه خود را افزایش دهند. چند سالی است که خدمات دهندگان مختلفی در زمینه خدمات اینستاگرام فعالیت دارند. سون فالوور هم در این زمینه فعالیت می کند و شما به راحتی می توانند اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید.

خرید فالوور اینستاگرام چیست

خرید فالوور اینستاگرام

 

خرید فالوور به این معنی است که شما با پرداخت هزینه، به راحتی می توانید تعداد دلخواهی فالوور به صفحه خود اضافه کنید. هیچ محدودیتی هم برای این موضوع وجود ندارد و هر چندتا فالوور که دوست داشته باشید، می توانید به صفحه خود اضافه کنید. معمولاً خرید فالوور از هزار عدد شروع می شود و تا بیش از چند میلیون فالوور هم ادامه پیدا می کند. هر چقدر تعداد خرید فالوور اینستاگرام بیشتر باشد، زمان و بودجه بیشتری برای دریافت آن در صفحه اینستاگرام خود نیاز خواهید داشت. در ادامه به بررسی مزایای خرید فالوور اینستاگرام می پردازیم تا در مورد آن راحت تر بتوانید تصمیم بگیرید.

 

راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام کدام هستند؟

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

راه های افزایش فالوور اینستاگرام

پیش از آن که بخواهیم هر چیزی را برررسی کنیم، بهتر است ابتدا ببینید که راه های افزایش فالوور کدام هستند. راه های مختلفی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد و تنها خرید فالوور اینستاگرام نیست که به شما کمک می کند. اما در حالت کلی خرید فالوور اینستاگرام به صرفه تر است و می تواند به رشد سریع تر کسب و کارتان کمک زیادی کند. در حالت 3 راه برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد که هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارند. در این قسمت از مقاله می خواهیم به بررسی کامل این 3 مورد بپردازیم تا بتوانید بهترین راه کار برای صفحه اینستاگرام خود را انتخاب کنید:

 1. رشد طبیعی صفحه : 
  اولین راه کار برای افزایش فالوور اینستاگرام این است که شما صفحه را به صورت کاملاً طبیعی رشد دهید! اگر بخواهیم ساده تر این موضوع را بررسی کنیم، باید بگوییم که شما باید برای صفحه خود محتوا تولید کنید و با ترفندهای اصولی و طبیعی به رشد صفحه اینستاگرام خود کمک کنید. این روش ممکن است سال ها طول بکشد تا بتوانید صفحه خود را به کمتر از 100 هزار فالوور برسانید. البته در صورتی که شما همه اصول را رعایت کرده باشید و الگوریتم های اینستاگرام را به خوبی بشناسید. برخی کاربران معتقدند که کاربرانی که به صورت طبیعی شما را دنبال می کنند، تعامل بیشتری با صفحه دارند.
  شاید این موضوع درست باشد اما زمان بسیار زیادی نیاز دارد! این روش به تنهایی توصیه نمی شود و اگر می خواهید به صورت طبیعی یک صفحه را بالا بیاورید، حتماً از روش تبلیغات یا خرید فالوور اینستاگرام هم استفاده کنید تا نتیجه خوبی بگیرید. اگر مشکل بودجه ندارید، به سراغ تبلیغات در صفحات اینستاگرام بروید اما اگر با محدودیت بودجه روبرو هستید و به تازگی می خواهید یک صفحه را راه اندازی کنید، به سراغ روش خرید فالوور بروید تا نتیجه خوبی از آن بگیرید.
 2. تبلیغات در صفحات اینستاگرام : 
  روش دیگری که برای رشد صفحه اینستاگرام وجود دارد، تبلیغات در صفحات است! شاید شما هم صفحاتی را دنبال می کنید که روزانه تبلیغات های مختلفی در آن منتشر می شود. در واقع تبلیغات در صفحات اینستاگرام این است که مدیران صفحات مختلفی، به صفحات دیگر که فالوورهای زیادی دارند هزینه پرداخت می کنند. آن صفحات هم به ازای دریافت هزینه حاضر می شوند که تبلیغات صفحه موردنظر را در صفحه خود منتشر کنند. این کار باعث می شود تا هزاران نفر آن تبلیغ را مشاهده کنند و در صورت رعایت شرایط مختلف، آن صفحه را دنبال کنند. اما چه شرایطی باید رعایت شود؟اولین مسئله این است که در صفحه مرتبط با صفحه خود تبلیغات بدهید تا فالوورهای شما تا حدودی ویژگی ها و نیازهای مشترک داشته باشند. البته اگر صفحه شما عمومی است، می توانید در صفحات عمومی تبلیغات کنید. دومین مسئله این است که پیش از تبلیغات محتوای جذابی برای صفحه خود تولید کرده باشید تا اگر کاربر وارد صفحه ما شد، ترغیب به فالو کردن شما داشته باشد. سومین مسئله این است که محتوای تبلیغاتی شما به قدری جذاب باشد که کاربران ترغیب به خواندن محتوای آن شوند. با رعایت این موارد به راحتی می توانید با تبلیغات به رشد صفحه خود کمک کنید.
 3. خرید فالوور اینستاگرام : 
  دو مورد قبلی سخت بود؟ یک راه ساده تر وجود دارد که مصداقی از یک شبه راه صد ساله را طی کردن است! خرید فالوور اینستاگرام یکی از راه هایی است که با استفاده از آن می توانید بدون نیاز به هیچ دردسری، فالوورهای صفحه خود را افزایش دهید. در این روش دیگر مهم نیست که محتوای صفحه شما چیست یا نیاز به چه مخاطبان هدفی دارید. سون فالوور با این سرویس هر چقدر که فالوور نیاز داشته باشید، به صفحه شما اضافه می کند. در این روش حتی نیازی نیست که رمز صفحه خود را در اختیار سون فالوور قرار دهید! بلکه تنها کافی است صفحه شما پابلیک باشد تا در مدت کمتر از چند ساعت تعداد فالوور موردنظر به صفحه اضافه شود. البته این مدت زمان و هزینه بستگی به تعداد فالوور درخواستی دارد که طبیعتاً هر چقدر فالوورهای بیشتری نیاز داشته باشید، این مورد هم افزایش پیدا می کند.
  هنگام خرید فالوور شما می توانید مشخص کنید که نیاز به خرید فالوور ایرانی دارید یا خارجی! فرقی نمی کند که کدام نوع را لازم داشته باشید. در هر صورت سون فالوور در کنار شما است تا نیاز شما را به صورت کامل در زمینه خرید فالوور اینستاگرام رفع کند.

این 3 راه کار، مهم ترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام هستند که بستگی به نیاز خود می توانید یک از آن ها را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما خرید فالوور اینستاگرام است تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید تعداد فالوورهای صفحه خود را افزایش دهید. در بخش بعدی، می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چرا باید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنیم؟ پس اگر این موضوع سوال شما است، در ادامه همراه ما باشید.

چرا باید فالوور اینستاگرام خریداری کنیم؟

اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام را دارید یا حداقل در حال تحقیق برای آن هستید، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید اقدام به خرید فالوور کنیم؟ در این قسمت از مقاله می خواهیم به بررسی 5 مورد از مزایای خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم تا راحت تر در مورد خرید آن تصمیم بگیرید. این موارد عبارتند از:

چرا باید فالوور اینستاگرام خرید کنیم ؟

دلایل خرید فالوور اینستاگرام

 1. افزایش تعداد فالوورها :
  اولین و مشخص ترین موضوعی که برای خرید فالوور اینستاگرام مشخص است، این است که به افزایش تعداد فالوورها کمک می کند. در واقع شما هر چقدر که فالوور خریداری می کنید، به بخش دنبال کنندگان صفحه شما اضافه می شود و به سادگی می توانید نتیجه خوبی از آن بگیرید. پس اگر تعداد فالوورهای صفحه برای شما از هر موضوع دیگری بیشتر اهمیت دارد، افزایش تعداد فالوور می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. بنابراین اگر بخواهید در مدت زمان کوتاهی تعداد فالوورهای صفحه خود را افزایش دهید تا صفحه نمای خوبی داشته باشد، خرید فالوور گزینه مناسبی است.
 2. دیده شدن بیشتر :
  یکی دیگر از مزایای خرید فالوور این است که بیشتر دیده می شوید! بیشتر دیده شدن به این معنی است که هر چقدر تعداد فالوورهای یک صفحه بیشتر باشد، تعامل آن صفحه هم بیشتر است. همین مسئله باعث می شود تا از روش های مختلفی بیشتر دیده شوید. اجازه دهید یک مثال ساده بزنیم! فرض کنید شما قصد ورود به اکسپلور را دارید. اگر صفحه شما فالوورهای بیشتری داشته باشد، شانس شما برای ورود به اکسپلور بیشتر است. همین مسئله باعث می شود تا شما از روش های مختلفی نظیر اکسپلور بیشتر دیده شوید و فالوورهای بیشتری بگیرید.
 3. بالاتر از دیگران باشید : 
  چه بخواهیم چه نخواهیم، هر چقدر فالوورهای یک صفحه بیشتر باشد به این معنی است که بالاتر از رقیبان است! در بازار رقابتی اینستاگرام اگر شما رقیبان زیادی داشته باشید، ممکن است افزایش طبیعی فالوور کار ساده ای نباشد. در حالی که اگر فالوورهای شما زیاد باشد، کاربران شما را به جای رقیبان انتخاب می کنند. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم در بازارهای رقابتی اینستاگرام از ترفند خرید فالوور استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. هر چقدر تعداد فالوورهای صفحه شما بیشتر باشد، به این معنی است که شما از دیگران بالاتر هستید و راحت تر می توانید به رشد صفحه خود کمک کنید.
 4. اعتماد کاربران بیشتری را جلب کنید : 
  خودتان را جای کاربران قرار دهید! اگر چند صفحه که در یک زمینه فعالیت می کنند را مشاهده کنید، در نگاه اول به کدام صفحه اعتماد خواهید کرد؟ اگر یک صفحه تازه کار باشد و فالوورهای کمی داشته باشد، قطعاً اعتماد به آن سخت است. در حالی که اگر یک صفحه پست های زیادی داشته باشد و فالوورهای زیادی هم همراه خود داشته باشد، به راحتی می توانید به آن اعتماد کنید. همین مسئله برای صفحه اینستاگرام شما هم پیش می آید! شما به راحتی می توانید اعتماد کاربران را با خرید فالوور اینستاگرام جذب کنید و بهترین نتیجه را از رشد صفحه خود بگیرید.
 5. از تاثیر تعداد بالای فالوور در جذب فالوور واقعی استفاده کنید : 
  یکی دیگر از موضوعاتی که در مورد خرید فالوور اینستاگرام وجود دارد، این است که تاثیر بالایی هم روی جذب مخاطب دارد. اگر کاربران وارد صفحه اینستاگرام شما شوند و ببینند که صدها هزار کاربر دارید، بدون توجه به این که چطور جذب شده است شما را دنبال می کنند. دلیل آن هم است که اگر کاربران ببینند که فالوورهای زیادی دارید، به این موضوع فکر می کنند که حتماً یک صفحه مهم و باکیفیت هستید. به همین سادگی شما را دنبال می کنند و می توانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید. پس با خرید فالوور اینستاگرام می توانید به جذب فالوور واقعی در صفحه اینستاگرام خود هم کمک کنید.

 

برای گرفتن بهترین نتیجه از خرید فالوور چه کارهایی انجام دهیم؟

یکی از سوالاتی که برای کاربران مختلف پیش می آید، این است که ما برای خرید فالوور اینستاگرام قرار است هزینه پرداخت کنیم! اما چگونه می توان بهترین نتیجه را از خرید فالوور اینستاگرام بگیریم؟ کارهای مختلفی وجود دارد که روی خرید فالوور اینستاگرام تاثیر زیادی دارد. ما در این بخش از مقاله به بررسی 5 مورد از راه کارهایی که می تواند اثر مستقیم روی خرید فالوور اینستاگرام برای شما داشته باشد، می پردازیم:

گرفتن بهترین نتیجه از خرید فالوور اینستاگرام

گرفتن بهترین نتیجه و تاثیر از خرید فالوور اینستاگرام

 1. تولید محتوای جذاب انجام دهید! 
  اولین کاری که پیش از خرید فالوور اینستاگرام باید انجام دهید، این است که محتوای جذاب برای صفحه اینستاگرام خود تولید کنید. تولید محتوای جذاب به این معنی است که محتوای تصویری شما به قدری جذاب باشد که نظر کاربران را جلب کند. در این صورت هنگام خرید فالوور اینستاگرام به راحتی می توانید کاربران واقعی را جذب کنید و این مسئله در تعامل کاربران با صفحه اینستاگرام شما تاثیر زیادی دارد. همچنین یکی از مسائلی که در خرید فالوور اینستاگرام با آن روبرو هستید، مسئله ریزش فالوور است که اگر محتوای جذابی داشته باشید می توانید جلوی این مشکل را بگیرید.
 2. کپشن جذاب برای پست های خود بنویسید! 
  دومین کاری که می توانید انجام دهید، باز هم مربوط به محتوای شما می شود. برای این کار کافی است کپشن جذاب بنویسید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. کپشن جذاب باعث می شود تا کاربران هنگامی که آن را می خوانند نظرشان جلب شود و فکر نکنند که تنها وقت خود را برای خواندن کپشن موردنظر هدف داده اند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم کپشن بسیار جذابی بنویسید که هر کسی آن را خواند، بتواند بهترین نتیجه را بگیرد. یکی دیگر از موضوعاتی که باید دقت کنید، این است که در بخش کپشن حتماً از هشتگ ها استفاده کنید تا در بخش هشتگ های اینستاگرام هم دیده شوید.
 3. خودتان باشید! 
  یکی از موضوعاتی که صفحات اینستاگرامی و به خصوص بلاگرها رعایت نمی کنند، این است که سعی می کنند چیزی بالاتر از سطح خودشان نشان دهند. موضوعی که وجود دارد، مخاطبان امروزه بسیار باهوش هستند و اگر خودتان نباشید، متوجه می شوند. در واقع فالوورهای شما دوست دارند که خودتان را ببینند نه صحنه های ساختگی از شما. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم هر کاری که انجام می دهید، خودتان باشید. در اینستاگرام این موضوع که خودتان باشید اهمیت بسیار زیادی دارد و به راحتی می توانید نتیجه خوبی از آن بگیرید و به رشد صفحه خود هنگام خرید فالوور کمک کنید.
 4. برندسازی قوی انجام دهید!
  برندسازی به این معنی است که نام برند شما در ذهن کاربران باقی بماند! هنگام خرید فالوور اینستاگرام باید برندسازی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. برندسازی از طریق های مختلفی امکان پذیر است که بهترین آن محتوای شما است. اگر محتوای خوبی ارائه کنید و در آن بارها نام برند خود را بیاورید، به راحتی در ذهن کاربران باقی می مانید. همچنین باید نام صحفه را به نوعی انتخاب کنید که نام آن در ذهن کاربران بماند. همچنین تصویر پروفایل و لوگویی که برای صفحه خود طراحی می کنید هم روی برندسازی تاثیر بسیار زیادی دارد و باید حتماً آن را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.
 5. با کاربران خود تعامل برقرار کنید! 
  تعامل با کاربران مسئله مهم و تاثیرگذاری روی رشد صفحه اینستاگرام است! کاربران هنگامی که ببینند شما پاسخ آن ها را می دهید، به این معنی است که برای آن ها ارزش قائل هستید. در واقع به این موضوع فکر می کنند که برایشان ارزش قائل هستید و به راحتی می توانید به رشد صفحه اینستاگرام خود کمک کنید. همچنین بر اساس الگوریتم های اینستاگرام هر چقدر تعامل یک صفحه بیشتر باشد، به راحتی به رشد آن کمک می کند. در واقع هر چقدر تعامل یک صفحه بیشتر باشد راحت تر می توانید به رشد صفحه خود کمک کنید. حتی می توانید پست های خود را به اکسپلور بفرستید و از این طریق هم تعامل و فالوور بگیرید.

مزایای خرید فالوور از سون فالوور چیست؟

اکنون که با مفهوم خرید فالوور اینستاگرام آشنا شدید، می خواهید از کدام سرویس دهنده استفاده کنید؟ سون فالوور یکی از خدمات دهنده هایی است که متخصصان آن سال ها در زمینه افزایش و خرید فالوور اینستاگرام فعالیت می کنند. در واقع صفر تا صد راه را به خوبی طی کرده اند و اکنون خدمات بسیار باکیفیتی در اختیار شما کاربران قرار داده اند. شما می توانید از سرویس های سون فالوور برای خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. مهم ترین ویژگی هایی که سون فالوور در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام به شما ارائه می کند، عبارتند از:
مزایای خرید فالوور از سون فالوور

 1. انجام سریع :
  سرعت و دقت مهم ترین فاکتور در انجام یک کار است! در واقع شما کاربران انتظار دارید که خدماتی که خریداری می کنید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود و البته کار به درستی شکل بگیرد. مثلاً اگر اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرده اید، می خواهید در زمان کوتاهی فالوورهای خود را تحویل بگیرید. البته دقت هم مهم است! هیچ کاربری دوست ندارد خدماتی دریافت کند که کیفیت پایینی دارد که ناشی از بی دقتی آن تیم است. سون فالوور کارهای شما به در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد و البته دقت بالایی هم روی انجام آن خواهد داشت.
 2. پشتیبانی 24 ساعته :
  در طی مسیر ممکن است سوالات مختلفی برای شما کاربران پیش بیاید و نیاز به پشتیبانی داشته باشید! حتی پیش از خرید هم ممکن است سوالاتی برایتان پیش بیاید که نیاز به مشاوره داشته باشید تا با خیالی آسوده بتوانید خدمات موردنظر خود را انجام دهید. هر چقدر این پشتیبانی سریع تر بوده  و در طی در کنارتان باشد، خیالتان از خدمات آن شرکت راحت تر است. سون فالوور پشتیبانی 24 ساعته دارد! در واقع اگر سوال یا مشکلی برای شما پیش بیاید، در هر ساعت از شبانه روز می توانید سوال خود را مطرح کنید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید. پس خیالتان از این بابت راحت خواهد بود.
 3. افزایش اعتبار کسب‌وکارتان :
  یکی دیگر از مسائلی که وجود دارد، این است که شما می خواهید از شرکتی استفاده کنید که با ارائه بهترین خدمات اعتبار کسب و کارتان را افزایش می دهد. سون فالوور همان شرکتی است که شما به آن نیاز دارید! در واقع این شرکت با ارائه خدمات خرید فالوور اینستاگرام به شما کمک می کند تا فالوورهای باکیفیتی دریافت کنید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید. پس اگر می خواهید مشکلی برای کسب و کار یا صفحه اینستاگرامی شما پیش نیاید، به راحتی می توانید از خدمات سون فالوور استفاده کنید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید. در واقع به افزایش اعتبار کسب و کار خود کمک کنید.
 4. بهترین قیمت‌ها در بازار فالوور اینستاگرام : 
  اگر نگاهی با بازار خرید فالوور اینستاگرام بیندازید، شرکت های مختلفی را می بینید که قیمت های متفاوتی ارائه می کنند. برخی از این شرکت ها به بهانه های مختلف قصد دارند پول زیادی از شما بگیرند که درست نیست. برخی دیگر هم هزینه بسیار کمی از شما دریافت می کنند که باز هم ممکن است فالوورها مشکل داشته باشند. در چنین شرایطی سون فالوور بهترین قیمت را به همراه بالاترین کیفیت ارائه کرده است تا با خیالی آسوده بتوانید نتیجه خوبی از آن بگیرید. در واقع کافی است بسته موردنظر خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه، در کمتر از چند ساعت خدمات باکیفیت ما را دریافت کنید.

خرید فالوور از سون فالوور چگونه انجام می‌شود؟

اگر قصد خرید فالوور از سون فالوور را دارید، مراحل انجام کار بسیار ساده است! در 4 مرحله می توانید این کار را انجام دهید:

 1. بسته موردنظر خود را انتخاب کنید :
  اولین مرحله برای خرید فالوور این است که ببینید چه تعداد فالوور نیاز دارید! پس از آن که این موضوع را مشخص کردید، کافی است از طریق سایت سون فالوور بسته موردنظر خود را انتخاب کنید. سپس روی سفارش کلیک کنید و مشخصات خواسته شده را ارائه کنید. البته توجه داشته باشید که این خدمات بدون نیاز به دریافت رمز صفحه شما انجام می شود.
 2. هزینه آن را پرداخت کنید :
  قدم بعدی پس از وارد کردن مشخصات، پرداخت هزینه است! کافی است هزینه را به صورت آنلاین و از طریق درگاه معتبر و زیر نظر بانک انجام دهید تا فرآیند ارسال فالوور برای صفحه اینستاگرام شما آغاز شود.
 3. صفحه خود را در حالت پابلیک قرار دهید :
  قدم بعدی برای خرید فالوور این است که صفحه خود را از حالت پرایوت خارج کنید! در واقع صفحه شما باید باز (پابلیک) باشد تا بتوانید فالوورهای خود را دریافت کنید. خدمات بر روی صفحه پرایوت انجام نمی شود و در این صورت با مشکل مواجه خواهید شد.
 4. در کمتر از چند ساعت فالوورهای خود را دریافت کنید : 
  سون فالوور خدمات خود را در کمتر از چند ساعت انجام می دهد! اگر تعداد فالوورها خیلی زیاد باشد ممکن است این زمان بیشتر باشد اما اگر تعداد آن در حد معمول باشد، در کمتر از چند ساعت خدمات خود را دریافت خواهید کرد.

با طی کردن این 4 مرحله می توانید به راحتی به اندازه کافی اقدام به خرید فالوور اینستاگرام برای صفحه خود کنید. در هر زمان که نیاز داشتید باز هم می توانید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید. اگر سوالی دارید، پیش از خرید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند. همچنین تیم پشتیبانی در هنگام خرید فالوور در کنار شما است تا با خیالی آسوده این کار را انجام دهید.

اگر قصد تهیه کامنت ایرانی برای صفحه اینستاگرام خود را دارید از بخش منو سایت مراجعه کنید.

نظرات برخی از مشتریان :
5/5 - (7 امتیاز)

ديدگاه 10

سلام میخواستم تشکر کنم از شما بخاطر اینکه هم هدیه بیشتر دادید برام
هم زمانی که سفارش دادم برای خرید فالوور اینستا بعد ۲۰ دقیقه سفارشم رو ارسال کردید
واقعا ممنون از کیفیت فالوور های خوبی که دارید

سلام ممنون از سایت خوبتون
یک سوال داشتم خرید فالوور اینستاگرام بدون پسوورد هستش ؟ یا پسوورد هم باید بدیم

سلام وقتتون بخیر، بله نیازی به دادن پسوورد نخواهید داشت، افزایش و خرید فالوور بدون پسوورد امکان پذیر است.

سلام برای اینکه بتونیم برند کنیم خودمون رو
به نظر شما بهتر این هست که ابتدا فالوور های صفحه اینستاگراممون رو افزایش بدیم یا شروع به تبلیغ های گسترده کنیم ؟
چون من قصد خرید فالوور ۱۰ کا اینستاگرام رو دارم از سایت خوبتون

سلام دوست عزیز ممنونم از لطفی که نسبت به مجموعه سون فالوور دارید، برای برند شدن باید به صورت ترکیبی تمام کار ها رو انجام بدید یعنی هم تبلیغات داشته باشه صفحتون در اینستاگرام و هم اقدام به خرید فالوور اینستاگرام با کیفیت کنید.

سلام من از شما فالوور اینستا گرفتم واقعی بودن ممنون از کیفیت خدماتتون

سلام من ۵۰ کا فالوور واقعی اینستا میخوام بخرم ، چطور باید اقدام به خرید کنم ؟ به پشتیبان سایت پیغام بدم یا مرحله به مرحله بخرم ازتون

سلام وقت بخیر ، می توانید به صورت مرحله به مرحله از پلن ۵ هزار فالوور اینستاگرام استفاده کنید و یا به پشتیبانی سایت پیغام دهید تا به طور مستقیم پنجاه کا فالوور رو براتون ارسال کنن

سلام سرعت ارسال فالوور اینستاگرام چقدر هستش ؟
پروفایل ها همگی ‌ایرانی هستن ؟

سلام سرعت ارسال تا ۴۵ دقیقه ارسال میشه هر هزار فالوور اینستاگرام ، در مورد سوال دوم که پرسیدید بله تمام پروفایل ها همگی ایرانی هستن چرا که در سایت سون فالوور انجام خدمات فالوور با کیفیت از روی یوزر های کاملا ایرانی انجام خواهد شد.

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *