خرید ویو اینستاگرام

ویدئو یکی از مهم ترین انواع محتوای اینستاگرام است که طرفداران بسیار زیادی دارد و معمولاً اگر یک ویدئو جذاب شروع شود، کاربران آن را تا انتها می بینند. به دلیل محبوبیت بسیار بالای ویدئو، خرید ویو اینستاگرام برای پست ویدیو شما اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر دقت کرده باشید، ویدئوها به جای لایک با تعداد بازدید نمایش داده می شوند و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از صفحات اینستاگرام بازدید ویدئو اینستاگرام را معیار سنجش موفقیت خود در نظر بگیرند. اگر نیاز به افزایش بازدید دارید، خرید ویو اینستاگرام گزینه مناسبی است! در این صفحه می خواهیم به بررسی خدمات خرید بازدید اینستاگرام بپردازیم تا با خیالی آسوده بتوانید از این سرویس استفاده کنید.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
پلن

ویو اینستاگرام

قیمت های تعیین شده برای ارائه خدمات برای ویو اینستگرام با کیفیت و واقعی می باشد

1000 ویو اینستاگرام
5000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
2000 ویو اینستاگرام
10000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
3000 ویو اینستاگرام
15000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
5000 ویو اینستاگرام
25000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7
10000 ویو اینستاگرام
50000تومان
شروع فوری بعد از سفارش
بدون نیاز به پسورد شما
ضمانت برگشت وجه
10% خدمات بیشتر
پشتیبانی 24/7

بازدید ویدئو اینستاگرام چیست؟

خرید ویو اینستاگرام

ویو اینستاگرام

در اینستاگرام انواع محتوای منتشر می شود و یکی از پر طرفدارترین آن ها، ویدئوهای اینستاگرام هستند! اگر مدیر صفحه اینستاگرامی باشید، شاید از اهمیت ویو ویدئو اینستاگرام به خوبی اطلاع داشته باشید. گاهی اوقات مدیران صفحات اینستاگرامی برای آن که ببینند محتوای آن ها چقدر توانسته موفق باشید، آن را با ویو ویدئو می سنجند. گاهی اوقات درآمد صفحات اینستاگرامی کاملاً بستگی به بازدید ویدئوها دارد و اگر بازدید آن پایین باشد، درآمد آن صفحه هم کاهش پیدا می کند. به همین دلیل است که بسیاری از صفحات اینستاگرام به دنبال خرید ویو اینستاگرام برای پست های خود هستند.
بازدید ویدئوهای اینستاگرام در واقع نوعی پارامتر برای اندازه گیری میزان محبوبیت یک پست ویدئویی است! اگر در اینستاگرام یک ویدئو مشاهده کنید، عبارت View در زیر پست دیده می شود که نشان می دهد چند نفر آن ویدئو را دیده اند. هر چقدر این بازدید بیشتر باشد، نشان دهنده محبوبیت بیشتر آن است. حال اگر بازدید تمام ویدئوهایی که در صفحه خود قرار می دهید زیاد باشد، این مسئله نشان دهنده محبوبیت آن صفحه است و اگر در صفحه خود تبلیغات قبول می کنید، می توانید درآمد صفحه خود را تا حد زیادی افزایش دهید. خرید ویو اینستاگرام یکی از راه های افزایش تعداد ویو ( به انگلیسی View ) است که در برخی مواقع برای صفحات اینستاگرامی به کار می آید؛ خرید ویو اینستاگرام را در بخش بعدی بررسی می کنیم.

چرا نیاز به خرید ویو اینستاگرام داریم؟

همانطور که در بخش قبلی گفتیم، هر چقدر بازدید یا ویو ویدئوهای شما بیشتر باشد راحت تر می توانید تعرفه تبلیغات خود را بیشتر کنید! در واقع کاربران بابت بازدید صفحه شما هزینه می کنند و اگر مقدار ویو بیشتر باشد، کاربران هم حاضرند هزینه بیشتری پرداخت کنند. البته نباید فراموش کنید که سرویس خرید ویو اینستاگرام تنها برای یک پست است و اگر بخواهید بازدید پست جدیدی را بیشتر کنید، باید دوباره از این سرویس استفاده کنید و هزینه آن را بپردازید. همچنین در صورت نیاز به خرید ویو ویدیو اینستاگرام حتماً باید صفحه اینستاگرام شما باز باشد تا بدون نیاز به پسورد، بازدید ویدئو روی پست شما افزایش پیاده سازی شود.
یکی دیگر از مواردی که باعث می شود تا نیاز به خرید ویو اینستاگرام داشته باشید، این است که هر چقدر بازدید شما بیشتر باشد کاربران متوجه می شوند که آن پست از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بوده است. حال اگر کاربر وارد صفحه شما شود و ببیند که بازدید آن ویدئو زیاد است، آن را مشاهده کرده و در صورتی که واقعاً محتوای جذابی باشد برای دوستان خود هم می فرستد. بنابراین اگر شما هم می خواهید چنین فرآیندی در صفحه اینستاگرام شما صورت بگیرد، می توانید از سرویس خرید بازدید اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید.

مزایای خرید ویو اینستاگرام چیست؟

مزایای خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

تا اینجای صفحه با مفهوم ویو ویدیو اینستاگرام و همچنین خرید ویو اینستاگرام آشنا شدید! اما در حالت کلی خرید بازدید اینستاگرام چه مزایایی می تواند برای شما داشته باشد؟ 5 مزیت کلی برای خرید ویو اینستاگرام می توان در نظر گرفت که عبارتند از:

 1. افزایش ویو ویدئوها
  اولین مزیتی که خرید بازدید ویدئو اینستاگرام برای صفحات اینستاگرامی دارد، این است که پارامتر شمارش بازدید در اینستاگرام افزایش پیدا می کند! فرض کنید شما یک ویدئو در صفحه اینستاگرام خود دارید که تنها 100 بازدید داشته است؛ به نظر شما چنین پستی از نظر کاربران جذاب است؟ قطعاً خیر. حال فرض کنید شما یک پست دارید که با استفاده از خرید بازدید ویدئو اینستاگرام بازدید آن را به 500 هزار بازدید رسانده اید. قطعاً پست دوم جذاب تر است و می تواند کمک بیشتری به رشد صفحه اینستاگرام شما داشته باشد! بنابراین اولین مزیت خرید بازدید ویدئو اینستاگرام افزایش بازدید ویدئوها است.
 2. جلب نظر کاربران برای دیدن ویدیو ها
  احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که یک ویدئو در اینستاگرام به چشم شما خورده باشد که تعداد بازدید آن به طرز عجیبی بالا است! در چنین شرایطی با وجود آن که شاید محتوای ویدئو جذاب نباشد، باز هم شما تشویق به مشاهده آن ویدئو می شوید. تنها چیزی که باعث شد تا شما آن ویدئوی اینستاگرامی را مشاهده کنید، تعداد بازدید آن است. حال اگر شما یک صفحه اینستاگرامی دارید و می خواهید کاربران ویدئوهای شما را مشاهده کنند، یکی از راه های جلب توجه کاربران خرید بازدید ویدئو اینستاگرام است! با این کار می توانید کاربران را تشویق به دیدن ویدئوهای خود کنید که بسیار ارزشمند است.
 3. ارسال ویدئو توسط کاربران برای افراد دیگر
  یکی دیگر از مزایای خرید بازدید ویدئوی اینستاگرام است که اگر تعداد آن بالا باشد، کاربران آن را مشاهده می کنند. حال اگر ویدئوی شما محتوای جذابی داشته باشد و کاربران حس کنند که این ویدئو می تواند برای کاربران دیگر نظیر دوستانشان جذاب و ارزشمند باشد، برای دوستان خود هم ارسال می کنند. در واقع ارسال ویدئو برای دیگران باعث می شود تا بازدیدهای واقعی از طریق آن ویدئو دریافت کنید! اگر آن ویدئو برای کاربرانی که به دستشان رسیده است هم جذاب باشد، در این صورت به سادگی می توانید بازدید واقعی ویدئوهای خود را تا حد زیادی افزایش دهید و به رشد صفحه خود کمک کنید.
 4. افزایش شانس ورود به اکسپلور اینستاگرام
  اگر در اینستاگرام فعالیت می کنید، حتماً می دانید که اکسپلور اینستاگرام چیست! اکسپلور اینستاگرام بخشی از اینستاگرام است که در آن پست های مختلفی به کاربران بر اساس ویژگی های مختلفی نمایش داده می شود! به عنوان مثال یکی از این ویژگی ها، این است که کاربران چه پست هایی دیده اند و بر اساس آن، اینستاگرام پست های دیگری را هم به کاربر نمایش می دهد. یکی از شرایط ورود به اکسپلور این است که بازدید و تعامل ویدئوی شما زیاد باشد! با خرید بازدید ویدئوی اینستاگرام به راحتی می توانید شانس ورود به اکسپلور اینستاگرام را افزایش دهید و شرایط صفحه خود را بهبود ببخشید.
 5. افزایش تعامل کاربران
  تعامل کاربران در صفحه اینستاگرام به این معنی است که کاربران چقدر پست های شما را لایک می کنند و چقدر برای شما کامنت درج می کنند! هر چقدر تعامل کاربران با پست شما بیشتر باشد، کاربران جدید راحت تر می توانند با صفحه شما تعامل برقرار کنند. این مسئله باعث می شود تا صفحه اینستاگرام شما تا حد زیادی رشد پیدا کند! همچنین افزایش تعامل کاربران با یک صفحه باعث می شود تا شانس ورود به اکسپلور که منبع بسیار عالی برای جذب کاربران است را داشته باشید! خرید بازدید ویدئو اینستاگرام باعث افزایش تعامل کاربران با صفحه شما می شود و این مسئله می تواند به رشد صفحه اینستاگرامی شما کمک زیادی کند.

این 5 مورد از مهم ترین مزایای خرید ویو ویدئو اینستاگرام است که اگر بازدید شما با کیفیت باشد، به راحتی می توانید به رشد صفحه اینستاگرامی خود کمک کنید! حال اگر با وجود این مزایا قصد خرید ویو اینستاگرام را دارید، شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که چگونه می توانیم اقدام به خرید ویو برای ویدئوهای صفحه خود کنیم. در بخش بعدی به بررسی کامل این موضوع می پردازیم تا با خیالی راحت بتوانید بازدید ویدیو اینستاگرام را خریداری کنید و به رشد صفحه اینستاگرامی خود کمک کنید.

چگونه اقدام به خرید ویو اینستاگرام کنیم؟

سون فالوور یکی از بهترین ارائه دهندگان سرویس های اینستاگرامی است که خدمات ویو اینستاگرام را هم به شما ارائه می کند! اگر نیاز به خرید ویو اینستاگرام دارید، با خیالی آسوده می توانید پکیج موردنظر خود را خریداری کنید تا در کمترین زمان ممکن روی ویدئوی شما تعداد بازدید موردنظر اعمال شود. برای دریافت بازدید ویدئو نیاز به پسورد اینستاگرام شما نیست و تنها کافی است که صفحه اینستاگرام شما خصوصی نباشد. در این صفحه پکیج های مختلفی برای شما تعریف شده است که می توانید متناسب با نیاز خود یک یا چند مورد از آن ها را سفارش دهید تا تعداد بازدید موردنیاز شما روی پست موردنظر اعمال شود.

چقدر طول می کشد تا سفارش خود را دریافت کنیم؟

ثبت سفارش ها معمولاً در کمتر از نیم ساعت انجام می شود! برای آن که بتوانید از زمان دقیق اطلاع پیدا کنید، می توانید پیش از سفارش یا پس از ثبت سفارش با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا از زمان دقیق دریافت سفارش خود اطلاع پیدا کنید. به صورت کلی تمام سفارش ها معمولاً در کمتر از یک ساعت انجام می شود! بنابراین اگر برای دریافت سفارش های خود عجله دارید، سون فالوور گزینه مناسبی است تا سفارش خود را برای خرید ویو اینستاگرام ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
همچنین می توانید صفحه اینستاگرام سون فالوور را فالوو داشته باشید تا از کد های تخفیف جذاب سایت آگاه باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)